Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Megint megcsalt volna? :S

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyunk együtt.

Gyakran kell elmennie másik városba napokra, hetekre a munkája miatt.

2 éve egyszer mellettem volt egy kapcsolata, beismerte, megbánta, végett vetett neki. (Biztosan, mert a lány már mással volt utána).


Tudom, hogy mikor máshol van munkája gyakran jár el szórakozni az ottani barátaival, nincs is ezzel gond. Megbíztam benne.

Múlt héten felmásolta a gépre a képeket a telefonjáról és voltak benne partyképek. Az általam is ismert barátairól...DE volt 1 kép amin egy lány egyedül volt, majd egy másik képen szintén ez a lány szerepelt, egyedül ahogy táncolt...


nem tudom mit gondoljak, nem akarok gyanúsítgatni , de egyedül miért készített 2 képet is a lányról?S

Ezek januárban készült fotók egyébként.


Most külföldön van a férjem még minimum 2 hét mire hazajön, csak telefonon beszélünk, így nem tudom hogy rákérdezzek-e. Általában mindent megbeszélünk, de így is stresszes a munkája miatt, még én is idegesítsem?


Azonban nagyon rossz a kétség, hogy megint becsapott és ha így van azonnal elválok tőle, hiába a babánk.


Ti mire gondolnátok?


Elnézést, hogy hosszúra sikeredett:S


2010. máj. 19. 12:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
első válaszoló voltam
2010. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szerencsére jó köztünk a kommunikáció, mindent meg tudtunk beszélni eddig, talán ezért volt az is hogy Ő ismerte be a megcsalást anno.


Mindenképpen megbeszélem vele, köszönöm mindenkinek.

Főleg a 65%os válaszadónak.nagyon figyelek, hogy még véletlenül se történjen ilyen köztünk.


Ha mégis megtörtént akkor szerencsére semmi nem tart vissza. nem függök tőle anyagilag...Ugyanúgy meg tudnék adni mindent a kicsinek.

2010. máj. 19. 12:45
 13/14 anonim ***** válasza:

örülök hogy segíthettem.

minden jót!

2010. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem aki egyszer megteszi,nem biztos,hogy többször is.

Nekem 25 év alatt egyszer volt egy rövid iszonyom,iszonyúan bántam,évek múlva mondtam el annyira féltem,hogy elhagy a párom. Ő azt mondta az igazi görénység az volt,hogy úgy feküdtem le vele,hogy mással is,és nem adtam neki így választást. Mivel rég elmúlt mire bevallottam, nem váltunk el, de nagyon sokat ártottam magunknak.

Egy férfi nem fényképezgeti másnak a nőjét,és főleg nem tölti le a gépére...

2010. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!