Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Megint megcsalt volna? :S

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyunk együtt.

Gyakran kell elmennie másik városba napokra, hetekre a munkája miatt.

2 éve egyszer mellettem volt egy kapcsolata, beismerte, megbánta, végett vetett neki. (Biztosan, mert a lány már mással volt utána).


Tudom, hogy mikor máshol van munkája gyakran jár el szórakozni az ottani barátaival, nincs is ezzel gond. Megbíztam benne.

Múlt héten felmásolta a gépre a képeket a telefonjáról és voltak benne partyképek. Az általam is ismert barátairól...DE volt 1 kép amin egy lány egyedül volt, majd egy másik képen szintén ez a lány szerepelt, egyedül ahogy táncolt...


nem tudom mit gondoljak, nem akarok gyanúsítgatni , de egyedül miért készített 2 képet is a lányról?S

Ezek januárban készült fotók egyébként.


Most külföldön van a férjem még minimum 2 hét mire hazajön, csak telefonon beszélünk, így nem tudom hogy rákérdezzek-e. Általában mindent megbeszélünk, de így is stresszes a munkája miatt, még én is idegesítsem?


Azonban nagyon rossz a kétség, hogy megint becsapott és ha így van azonnal elválok tőle, hiába a babánk.


Ti mire gondolnátok?


Elnézést, hogy hosszúra sikeredett:S


2010. máj. 19. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Egy hülye barom vagy, hogy visszafogadtad, sőt még ott sem hagytad!

megérdemled ha még egyszer megteszi. de hát ez van a nőknek a rosszfiúk kellenek, biztos így izgalmasabb az életetek vagy nem tudom...

21/F

2010. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit "bocsánat hogy élek" stílusú a kérdésed, valószínű te magad is ilyen lehetsz, ezt nem bántásként írom, csak azért, mert a kétséged szerintem teljesen jogos, én is gyanakodnék a helyedben, ill. azt is csodálom hogy ilyen munkabeosztás mellett és amellett hogy már egyszer megcsalt, megbízol benne. De tegyük fel, hogy tényleg megjavult, ez a fényképes dolog akkor is szöget ütne a fejembe, mindenképpen kérdezz rá, de semmiképpen sem telefonon, mert ilyesmit nem lehet telefonon tisztázni, várd ki, amíg hazajön. Csak jó lenne, ha valahogy be is bizonyítaná hogy ártatlan, mert mondani mindenki azt mond amit akar. Sok sikert kívánok, és remélem hogy nincs igazunk, és minden rendben lesz
2010. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ja azt elfelejtettem leírni hogy az én apám is ilyen volt, és ez rohadt nagy lelkisebeket vágott belém, úgyhogy ha jelent valamit neked a kislány/kisfiad lelkivilága hagyd ott. hiszen így csak Ő fogja megszívni az egészet pedig nem tehet róla, hogy az anyja ennyire naiv az apja meg kurafi.

próbálj meg ne magadra gondolni hanem a gyerekedre, elvégre az Ő boldogságának kéne a legelsőnek lennie az életedben. remélem így is van/lesz!!!

2010. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Közös ismerőstől nem tudnád megkérdezni ismeri-e a lányt?

Tudod melyik városban volt ez? Ha érdekel menj el a szórakozóhelyre ,és kérdezd meg a pincért ismeri -e a lányt.Ha megtudod ki az,tudsz vele beszélni. stb.

Utána dönthetsz,és addig sem tud halandzsázni a férjed.

Mennyi idős a babátok?

2010. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia! Az a lány is lehet haver, vagy valamelyik fiú ismerősének a barátnője. Én simán rákérdeznék: Drágám ki az a helyes lány a fotón, talán valamelyik ismerősöd csaja, vagy új barát?

Nagyon rossz a kételyben élni. Én csak tudom. :(

2010. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
csak ne kérdezz rá amit az előző válaszoló mondott, hogy "valamelyik ismerősöd barátnője?" mert ezzel te adod a szájába a választ ő neki csak annyit kell mondania: "igen". csak megkönnyíted a hazudozását
2010. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ülj le vele egy komoly beszélgetésre. Hidd el, azzal, ha nem beszéltek, többet ártotok a kapcsolatotoknak, mintha most stresszeled egy kicsit a párodat. A beszélgetés mindig hasznos, mert ahelyett, hogy magunkban rágódnánk a gondokon, megbeszélhetjük őket, és még az is kiderülhet, hogy csak a bolhából csináltunk elefántot.


A fő baj ott van, hogy már nem vagy képes bízni benne, és ez az első megcsalásának "köszönhető". Így nehéz már együtt élni, hiszen bizalom nélkül sem neki, sem neked nem jó. Te keresed a bűnjeleket, ő meg magyarázkodik...


A munkája sem egyszerű, hiszen sokat van távol tőletek. Ilyen munkával még inkább szükség lenne arra, hogy bízzatok egymásban, hogy erős legyen a kapcsolatotok.


Sajnos csak azt mondhatom, beszélj vele, de ez hosszú távon nem fog változtatni az állandó aggodalmaidon. Talán az segíthetne, ha tudnád, mi vezetett ahhoz, hogy anno melletted egy másik kapcsolatba kezdett, mert ez arra utal, hogy otthon hiányzott neki valami.


Úgy gondolom, a kapcsolatotok csak akkor menthető, ha mindketten meg akarjátok menteni. Ehhez azonban őszinteség kell, és sok közös beszélgetés, ahol mindenki elmondhatja, hogy mivel elégedetlen, sértődés nélkül.

2010. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

sztem amint tudsz, beszélj vele személyesen és kérdezz rá, de ne vádaskodj, mert akkor tagadni fog


ha besimeri, hagyd el

amúgy aki 1szer megteszi, többször is meg fogja tenni...

2010. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igen, én is úgy gondoltam hogy személyesen kellene rákérdeznem, de addig megesz a fene:S


Kedves 1.válaszoló! Tudom, igazad van és barom voltam de úgy gondoltam megér még egy esélyt a kapcsolatunk. Sokszor gondoltam már rá, hogy jobb lett volna ha akkor vége.

Természetesen a lányom a legfontosabb nekem.

Soha nem fog látni az apjával veszekedni ez biztos. nem hagyom odáig fajulni a dolgokat, majd addig míg ezt megbeszéljük átviszem anyukámhoz.

2010. máj. 19. 12:31
 10/14 anonim ***** válasza:

helyes, de rögtön lépjél, előttem meg nekem sem veszekedtek 10 éves koromig, de elég volt minden este (azthitték alszok) végighallgatni a veszekedésüket, meg hogy anyám sír. nagyon kellemes érzés volt, be is koronázta a gyermekkoromat.

most meg ott tartok, hogy undorodok az emberektől, apám miatt a férfiaktól is apáim k*rvácskái miatt meg a nőktől is, úgyhogy sem barátaim sem barátnőm nincs és nem is lesz.

hidd el ha a lányodat egyedül neveled fel még lehet boldog, de ha ilyen apa mellett nő fel és érzékeli az otthoni stresszt valamint azt hogy ez miért van, azzal azt éred el hogy ő is megutálja a fiúkat/férfiakat és soha nem lesz férje és családja...

2010. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!