Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól és hogyan...

Hány éves kortól és hogyan lehet nevet változatni?

Figyelt kérdés

Meg szeretném változtatni a vezetéknevemet családi okok miatt, illetve a 2. keresztnevemet elhagyni, 1. keresztnévnek K betűs nevet szeretnék a mostani 1.keresztnevemet meg talán megtartom 2. keresztnévnek de lehet h nem, azért akarok a keresztnevet is mert a féltesóim monogramja KK és én kilógok a sorból...

Ilyen alapos névváltoztatást lehet csinálni? Még az érdekelene h mennyit kell érte fizetni.

Köszönöm előre a segítséget!


2017. jún. 14. 17:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem baromság, kedves Andizsuzsi. Ha a kedves gyermek nagykorú lesz és még járna neki tartási, apuka hivatkozhat erre, hiszen ha a neve nem kell, a pénzere se kell igényt tartania. Kiskorunak így is fizetnie kellene, a nagykorunak viszont így egy bíróság se fogja megitelni
2017. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát majd felnőttkoromban megváltoztatom, addig van 2 év.

Nem hinném hogy akkor már fogunk beszélni,4 éve nem hallottam felőle, már nem része az életemnek és én se az övének, csak fizeti a gyerektartást azért h nehogy bepereljük..

Ennyit erről.

2017. jún. 14. 22:13
 13/13 anonim ***** válasza:
#11 akkor ha egy anya hagyja ott a családot, ő alapból nem köteles a tanuló nagykorú gyereknek fizetni, mert nem az ő nevét viseli?
2017. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!