Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretni, de hogyan? Mi a...

Szeretni, de hogyan? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, vagy inkább csak ismerősöm, aki a vőlegényével lakik. A srác kicsi szerény, de édes máskülönben, a lány meg egy agresszív kismalac. Folyton marják egymást, mindenért, meg folyton anyjap.csáznak, meg hüly.éznek, meg káromkodnak egymásnak. Előfordult már, hogy a csaj beleköpött a srác kajájába mert megharagudott rá (és ezt el is mondja!)...ha éjszaka nem tud bemenni mert elfelejtett kulcsot vinni akkor rugódja az ajtót, hogy a párja nyissa ki, utána meg még ő hisztizik, miért nem nyitotta ki időben?

Őszintén, itt hol a szeretet? Számomra a tisztelet a szerelem és a szeretet kéz a kézben jár, el sem tudnám képzelni, hogy a párommal így viselkedjek, vagy a párom így viselkedjen. Sok ilyen kapcsolatot látok...mi van ezeknek a hátterükben? Ezek az emberek így jól érzik magukat? Nem értem...vélemény?

2o-L


2010. máj. 18. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

hát, ez tragédia!!! én csak a születendő gyerekeiket sajnálom (merthogy eljegyezték egymást).

ezek szeretetadásra képtelen emberek?!

2010. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők így szeretik egymást és nekik így jó,akkor ahhoz nekünk semmi közünk...Kinek a pap,kinek a paplan....:D
2010. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ezek a kapcsolatok nem szereteten alapulnak, hanem egymást kiegészítő játszmákon/szerepeken. Az egyik szadista, a másik mazó. Az egyik megmentő akar lenni, a másik szeretné ha megmentenék, az egyik szülő akar lenni a kapcsolatban, a másiknak megfelel a gyerek-szerep. Ez egészen addig működhet, amíg az igény mindkét oldalon megmarad. Amikor elmúlik akár egyik, akár mindkét részről, ezek a kapcsolatok rögtön szét is esnek, mert nagyon ritka, hogy új alapra lehetne őket helyezni.
2010. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A disznó a mocsokban henteregve érzi jól magát.
2010. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy ettől ők a "disznók" ha nekik így a jó?Nem lehet,hogy ez amolyan "játék" náluk?

Most figyelj,a párommal mi is beszélünk egymással csúnyán,csináljuk a műbalhét,ami másnak igazinak tűnik sokszor.Na és akkor mivan?nekünk kellenek ezek a "játszmák",és szó sincs arról,hogy nem tiszteljük a másikat vagy ilyesmi.Csak mketten makacsok,hirtelen haragúak vagyunk.Egy perc elég ahhoz,h eljussunk oda,hogy "b+,és ajtócsapkodás"újabb egy perc múlva pedig a tündibündi nyuszifül jön...Ne szóljunk már bele mások kapcsolatába,ha valamelyiküknek rossz,majd feltesz ő egy kérdést,de szerintem annyira csak nem lehet rossz,ha eljegyezték egymást és az esküvőt tervezgetik.Arra pedig,hogy vki a "szegény leendő gyerkőcöket" sajnálja, addigra még nagyon sok mindenben változhatnak,és lehet,hogy ők lesznek a mintaszülőpár...

2010. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Neked abszolút semmi közöd az ő magánéletükhöz,mivel nem láthatsz bele a kapcsolatukba.Szerintem az a legnagyobb disznó,aki beleüti az orrát olyasmibe,amihez semmi köze sincs,és azon csámcsog.

Ennyit a mocsokról.

Kérdező,tegyél szert ,,sikerélményekre",és akkor talán nem lesz időd és energiád mások magánéletét elemezgetni!

2010. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én nem szóltam bele az életükbe, csupán megkérdeztem mi a véleményetek az ilyen kapcsolatokról. pont. Annál tovább nem csámcsogtam. Ha nekik így jó zsák a foltját megtalálta áldásom rájuk.

De ne mondja már nekem azt senki, hogy ez mennyire normális, a másikat lebunkózi, nevezgetni, anyjapiiiizni. Akinek ezek a dolgok normálisak szerintem annak valami dific van odafent...akit szeretek azt nem alázom, nem bántom, nem mondok rá olyanokat ami ennyire gusztustalan. Emberek vagyunk, azért, hogy uralkodjunk magunkon. Nehogy már az lenne a normális, hogy valaki fűt fát és trágár dolgokat mond arra akit állítólag "szeret"...és így telnek a mindennapok...:-S


Annak meg aki azt írta keressem a saját boldogságomat, ne idegeskedjen, megtaláltam. És nálunk van tisztelet...sosem tudnám elhordani valaminek a páromat, még akkor sem ha nagyon dühös vagyok, pedig már elég régen együtt vagyunk, szóval nem az újdonság varázsa...egyszerűen nem lenne pofám azt az embert bántani akit állítólag szeretek...


De ezek szerint kinek mit jelent a szeretet?! nem vagyunk egyformák:) szerencsére...:-S

2010. máj. 18. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
a hangsúly a nem mindegy,amúgy a mi kapcsolatunkba nagyon sokminden belefér:)csak valóban nem mindegy,h hogy mondom a másiknak..
2010. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!