Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a párokról ahol több mint 10év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Pl. Egy 23éves lány egy 45évessel van együtt, vagy 17évesen egy 27évessel együtt lenni?

2017. jún. 5. 12:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70%
"Meg ne magyarázza nekem valaki,hogy pl.egy 17 éves és egy 30 körüli ember kapcsolata normális" - #12, mi 17/33-ként kezdtük - 20 éve:) - és baromira nem érdekel, hogy szerinted ez normális-e...
2017. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
14%
#21: NEm csak szerintem nem az, de nyugodtan élj ebben a tévhitben. :)
2017. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
70%

Én úgy gondolom, a szerelem, szeretet, hogy kivel tudtok boldogan élni, nem kor kérdése. Nálam volt egy 9 éves korkülönbség. Én voltam 21, a párom pedig 30. A legzseniálisabb éveim voltak, utána nem is tudtam egyhamar megtalálni a közös hangot a velem egyidős pasikkal. Nekem volt pár ilyen kapcsolatom is, meg egykorú is. A tesóm pl. anála jóval fiatalabb nőkkel jön össze. Az érettség és egyebek ritkán függnek össze az évekkel.


Én azt gondolom ezekről a párokról, hogy örülök, hogy megtalálták a boldogságot, és annak is, hogy ebben nem gátolta meg őket, hogy esetlegesen milyen szemmel néznek rájuk mások. :)


25/L

2017. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!