Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a párokról ahol több mint 10év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Pl. Egy 23éves lány egy 45évessel van együtt, vagy 17évesen egy 27évessel együtt lenni?

2017. jún. 5. 12:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Magánügy. Ha az illető jól érzi így magát akkor nekem aztán tökre mindegy.

Pár hónapja megszólítottam egy nőt, volt egy kis gondom, lehetett úgy 50, volt vele egy 80 év körüli bácsi, azt hitem az apja, kiderült a férje. No problem.

2017. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Amit te írtál, az szerintem túlzás. Nem tudom elhinni, hogy egy 27 éves egyetemet végzett dolgozó ember sok közöset talál egy 17 éves gyerekkel. Én 25 vagyok és nekem a 17 éves az nagyon gyerek. A 23 és 45 évesnél is ez a helyzet, ott meg még az is bennem van, hogy amikor a pasi már 50-60 éves lesz, a nő akkor is még egy fiatal nő marad. Nehéz elképzelni, hogy ez tartós tud lenni. Amúgy nincs baj a nagy korkülönbséggel, a férjemet 11 évvel idősebb, csak a te példáid elég extrémek.
2017. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ismerek ilyen párokat, az utóbbi pár már 3éve együtt van, csak ennyi idősek voltak mikor összejöttek
2017. jún. 5. 12:37
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Van egy ismerősünk.

21 év a korkülömbség.

Boldogok és van egy doktorizált lányuk Seattleben, akinek a férje a Boeingnél dolgozik.


Nem a kor a mérvadó?

Hajrá kortalanban gondolkozók, hajrá, a nem a csillagjegyek alapján választóknak is.

Ilyen kiszámíthatatlan az Élet.😘

2017. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Egy ilyen párt ismerek, 19 volt a nő, amikor megismerkedtek, a pasi 22 évvel idősebb. Egyetemet végzett már a lányuk, és lassan 30 éve vannak együtt, a pasi aktívan dolgozik még.
2017. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Az én párom 15 évvel idősebb,mint én. Fantasztikusan működik minden. Van egy kisfiúnk.
2017. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Én 28 vagyok a párom 40.

4 éve vagyunk együtt, nagyon jól kijövünk, közös gyerekünk is van.

A 12 év is sok, de szerintem ez még belefér, nekem az ennél nagyobb korkülönbség nem férne bele hosszabb tàvon.

Van ismerősöm aki között 23 év van a férfi javára, és szegény gyerekük szégyelli az apja korát, hiszen a nagyapja lehetne, és bántják is vele.

2017. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ha vki még tud példákat írhat :)

Meg a példákból még kihagytam a kedvencem: egy 18éves lány ismerősöm egy 40évessel van együtt, erről mit gondoltok, hogy már tizenévesen akár az apja is lehetne?

2017. jún. 5. 13:25
 9/23 anonim ***** válasza:
19%
Azt, hogy a papa "finanszirozza a kislány zsebpénzét ellenszolgáltatással".
2017. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Ez az ő magánügyük, én a magam részéről nem tudnám elképzelni magam egy ilyen kapcsolatban, de ez én vagyok.

Azért a párokon látszik, hogy mi tartja össze őket, érdek vagy szerelem, de ez nem életkor függvénye.

2017. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!