Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a párokról ahol több mint 10év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Pl. Egy 23éves lány egy 45évessel van együtt, vagy 17évesen egy 27évessel együtt lenni?

2017. jún. 5. 12:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem nagyon gondolok semmit roluk, bar az ilyen 20-30 eves korkulonbsegeket mar nem ertem, de ettol fuggetlenul az o dolguk. Nagyreszben az egesz helyzet szemelyiseg fuggo. Mi 22/32 felallasban vagyunk egyutt (en vagy a fiatalabb, a noi fel), es mukodik, de ez fokepp annak koszonheto, hogy nekem nem arrol szol a nyar meg a hetvege meg akarmilyen szabadido, hogy valami klubban vagy fesztivalon razzam magam, vagy baratnozzek allando jelleggel, vagy hogy komolytalanul viselkedjek vagy akarmi ilyesmi peldat fel lehetne meg hozni. Hanem ehelyett dolgozom, tanulok. Felre ertes ne essek, semmi baj nincs ezzel, ha valaki ezt csinalja (marmint a bulizos reszet), de az pl. ne akarjon ilyen kapcsolatban elni, mert eleg nagy az esely ra, hogy nem fogjak egymast megerteni, es rossz vege lesz a dolgoknak.
2017. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%

Ez a fiatalabb fél korától függ.

Meg ne magyarázza nekem valaki,hogy pl.egy 17 éves és egy 30 körüli ember kapcsolata normális.

2017. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%

Köztünk a párommal 16év külömbség van...

18éves voltam amikor összejottünk több éve már ennek,és a világ legboldogabb emberének érzem magam mellette.


Nekem ezt dobta az élet,tudom,hogy sok de szokták mondani,hogy a szerelem vak. Semmi pénzért elnem cserélném

2017. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%
SEMMIT
2017. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

Anyám 45 éves. A férje 35 éves. 10 éve élnek boldog házasságban. Nevelőapám imádja anyámat, és anyám is őt. Olyan jó látni, hogy élvezik az életet, és anyám minden évvel egyre fiatalosabb. Amúgy senki nem mondja meg, hogy anyum 10 évvel idősebb mert nem látni.

Én örülnék ha ilyen boldog házasságban élnék..

23/N

2017. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%

Én 14 éves voltam mikor összejöttem az akkor 26 éves párommal. Én sokkal érettebb voltam a koromnál ö meg sokkal éretlenebb így kiegészitettük egymást 5 évig voltunk együtt és nem a korkülömbség miatt szakitottunk. Most viszont 2 évvel fiatalabb a párom és nagyon megnehezíti a kapcsolatunkat de még elvagyunk 5 éve

Tesóm 35 éves de ö is letagadhat 10 évet ö is igy gondolja ezért csak 23-25 éves nöi vannak de ezek csak pár honapig tartanak.

Apukám 56 éves korában hagyta el anyamat egy 30 éves nöért,sokan else hiszik mert anyu 55 éves létére úgy néz ki mint egy 35-40 éves nö az uj asszonyka meg kinéz vagy 55 évesnek. Nem elfogultságból mondom a környezetünknek is ez a véleménye.


25N

2017. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
24%

Ha mindketten nagykorúak, akkor semmit. Az se fontos nekem, hogy mi tartja őket össze, mert ezt ők tudják. Persze azért aki ismeri őket, az találgathat, de a rosszindulatnak semmi létjogosultsága nem kéne legyen. Van olyan pár, akit a pénz tart össze, sok esetben nagy a korkülönbség is köztük, de mi van akkor? Soha nem tudnék így párt választani, de ez az én dolgom. Amíg ők tiszta lappal játszanak egymással, nincs átverés, addig nem tökmindegy? Az a lényeg, hogy jól érezzék magukat együtt.

Egy párt ismerek, ahol nagy a korkülönbség, a nő 30, a férfi kb. 45 éves. Ment a szájhúzás a családban eleinte, de jól vannak, köszönik szépen. Talán azért is találták meg egymást, mert egy nagyon gyakorlatias, talpraesett nőszemélyről van szó, de érzelmileg és szellemileg igényli, hogy kicsit irányítsák. Ez a tapasztalt, több mindent átélt férfi pedig úgy látszik, szívesen megteszi.

2017. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha nekik megfelel, akkor csak annak a kívülállónak van köze hozzá, aki születési súlya 15kg felett volt!
2017. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
39%
#16: Ti genetikailag nem tudjátok, mi a normális korkülönbség 😊
2017. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
95%
Én nem gondolok semmit róluk, magasról letojom. Nem vagyok Magdi anyus padawan, hogy másokkal foglalkozzak.
2017. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!