Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet olyan emberrel...

Mit lehet olyan emberrel tenni, aki rátelepedik az emberre?

Figyelt kérdés

Jóba vagyok ezzel a személlyel, jó vele néha erre arra elmászkálni, eltudunk lenni, de irtózatosan sok.

Kb mintha a pasim lenne, pedig lány, állandóan beszélgetni akar, valamit mindig ír, és szerintem ez sok, nincs mindig beszélgetni való téma.

Mivel manapság mindenki mobilt használ, és manapság legtöbbünknek van messenger rajt , eleve jelez ha üzenetem érkezik, és ahogy reggel felkel már ír is rám, valami nagyon csekély semmilyen dologgal. Ma reggel, hogy milyen filmet nézek majd ma (??)

Tegnap is valami hasonló agyament dolgot kérdezett, és kb egésznap írt valamit.

Kértem kb 2szer, hogy majd beszéljünk akkor, ha úgy gondoljuk lesz valami értelmes témánk amit kitudnánk vesézni, de mindig jönnek az üzenetek, hogy

'megfájdult a fejem'

'Hol csináltattad a műkörmöd? ' (sosem csináltatna műkörmöt, ennyire ismerem).

'Mit rendeltem innen-onnan?' (nem bízik a netes oldalakba, tök mindegy, hogy ezt megbeszéljük vagy nem)

Ha a barátommal vagyok is állandóan ír , kb az idő alatt amíg vele vagyok 3-4 órát 3-4szer csipog a telefon miatta, hogy mit csinálunk? Merre megyünk? ilyenek...


Ilyen helyzetbe mit tennétek? Mert amúgy jó társaság is tud lenni, mint embert nem akarom elveszíteni magam mellől, de ha kétszer szóltam neki, hogy hagyjuk a felesleges dumát, mert az agyamra megy, hogy nyomja a semmit , és nem érti, ott gondok vannak.


Hogy értetnétek ezt meg vele? Nem vagyunk párkapcsolat viszonyba, hogy ennyire beszéljük a semmit, totál nem értem, miért van ennyire rám függve egyátalán ?


2017. jún. 3. 14:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Tisztelt kérdező: Köszönöm szépen hogy válaszoltál hogy segíteni tudtam valamilyen szinten. Még hozzáfűzni valóm annyi volna például hogy kérd Jézus Krisztus segítségét hogy könyöruljon meg rajtad és tudjon végül biztosani neked és párod számára egy nyugodt békés boldog életet. Mit gondolsz ? 😊 Ha bármi kérdésed lenne írj nyugodtan szívesen válaszolok neked amikor és amiben tudok. Változott azóta a helyzet közötettek a barátnőddel kapcsolatban ?
2017. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem vagyok vallásos ..:)


Picit, egy milit javult talán :)

2017. jún. 4. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!