Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet olyan emberrel...

Mit lehet olyan emberrel tenni, aki rátelepedik az emberre?

Figyelt kérdés

Jóba vagyok ezzel a személlyel, jó vele néha erre arra elmászkálni, eltudunk lenni, de irtózatosan sok.

Kb mintha a pasim lenne, pedig lány, állandóan beszélgetni akar, valamit mindig ír, és szerintem ez sok, nincs mindig beszélgetni való téma.

Mivel manapság mindenki mobilt használ, és manapság legtöbbünknek van messenger rajt , eleve jelez ha üzenetem érkezik, és ahogy reggel felkel már ír is rám, valami nagyon csekély semmilyen dologgal. Ma reggel, hogy milyen filmet nézek majd ma (??)

Tegnap is valami hasonló agyament dolgot kérdezett, és kb egésznap írt valamit.

Kértem kb 2szer, hogy majd beszéljünk akkor, ha úgy gondoljuk lesz valami értelmes témánk amit kitudnánk vesézni, de mindig jönnek az üzenetek, hogy

'megfájdult a fejem'

'Hol csináltattad a műkörmöd? ' (sosem csináltatna műkörmöt, ennyire ismerem).

'Mit rendeltem innen-onnan?' (nem bízik a netes oldalakba, tök mindegy, hogy ezt megbeszéljük vagy nem)

Ha a barátommal vagyok is állandóan ír , kb az idő alatt amíg vele vagyok 3-4 órát 3-4szer csipog a telefon miatta, hogy mit csinálunk? Merre megyünk? ilyenek...


Ilyen helyzetbe mit tennétek? Mert amúgy jó társaság is tud lenni, mint embert nem akarom elveszíteni magam mellől, de ha kétszer szóltam neki, hogy hagyjuk a felesleges dumát, mert az agyamra megy, hogy nyomja a semmit , és nem érti, ott gondok vannak.


Hogy értetnétek ezt meg vele? Nem vagyunk párkapcsolat viszonyba, hogy ennyire beszéljük a semmit, totál nem értem, miért van ennyire rám függve egyátalán ?


2017. jún. 3. 14:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. De persze idegesítő is. Lehet leszbikus, és szerelmes beléd amúgy. Erre nem gondoltál? Amúgy meg mondd meg neki, hogy "ne telepedjen rád", mert akkor teljesen megszakítod vele a kapcsolatot, és akkor találkozni sem fogtok.
2017. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező: Szerintem próbálj vele megértően barátian tisztelve Őt beszélgetni vele és meg mondani neki hogy legyen olyan kedves és intelligens lány hogy ne zavarjon téged mindig mert lehet a Facebookon úgy tűnik hogy aktív felhasználóként vagy feltüntetve de ettől eltekintve még nem jelenti azt hogy más dolgod nem lehet! Írjon véleményt akkor amikor szeretnéd hogy beszélgessetek egymással. Amikor a Pároddal vagy együtt mondd el neki nyugodtan például így: hogy kérlek szépen téged amikor​ Ő vele vagyok​ együtt add meg azt a tiszteletet számunkra hogy ha nincs fontos ügy akkor ne haragudj rám de ne zavarj minket. Remélem nem lesz ebből baj remélhetőleg ezt megérti​. Egyetértettek velem ?
2017. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Hát egészen bosszantó már, mint aranyos..

Azt nagyon remélem, hogy nem. Mert akkor minden kötél szakad

2017. jún. 3. 15:51
 14/22 anonim ***** válasza:

Amikor hülyeségeket ír, egyszerűen ne reagálj rá.

Előbb-utóbb csak leesik neki, hogy nem vagy kíváncsi a bagatell baromságaira.

2017. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Így kellene, de mikor kicsit határozottabban írtam le neki, 1 óráig nyugton maradt, aztán jött megint a süket szöveg.



'Hany órád van?'

'Mi csinalsz?

'Nem tudsz valami jo filmet?

'Holnapra vihart mondanak😏😞'

'Az elobb majdnem megcsipett a mehexd mi jot csinaltok?' (ezt akkor írta mikor párommal voltam... tehát nem is érzi kínosnak, hogy a párommal épp ha mondjuk szeretkezünk, vagy elmegyünk egy fagyira, csókolózunk bármi, hogy rám írjon olyan felesleges témával, hogy őt megcsípte a méhe, meg ilyenek... totál pofátlanságnak tartom egyrészt, másrészt mit csinálunk?Oké, de írjam le, hogy háát képzeld, egy jót szexeltünk?... Nem értem .

2017. jún. 3. 16:01
 16/22 A kérdező kommentje:

KolozsváriA. nevű felhasználó válasza:


Neked szántam az előző kommentem.


Utána lévő utolsó: Igen, ezt is próbáltam, sorba írja a baromságot, akkor majd fél óra múlva lesz valami más, totál nem veszi észre magát, mikor csak nevetőfejet küldök is ír , nem volt olyan fél nap (12 óra), hogy ne írt volna valamit, pedig látszólag nincs téma...

2017. jún. 3. 16:03
 17/22 anonim ***** válasza:

Nevetőfejet se írj ezekre, meg semmit. Ha kell akkor napokig ne válaszolj neki, ha nem ír semmi értelmeset.


Ha ezen megsértődik, akkor semmit nem vesztettél vele.

Ha meg fontos vagy neki, akkor észre fogja venni, hogyha ezt folytatja, akkor elveszít téged.

2017. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

KolozsváriA : Köszönjük a jó kívánságot (itt válaszolok a leveledre, majd még beszélek vele, ha a helyzet nem javul)


Azt is kipróbálom, talán észbe kap.

Ha arra nem válaszolok, hogy 'szép időnk van' 'nagyon meleg van' stb... egyből vált,és kérdezi, hogy ' Milyen könyvet olvasok?' 'mikor dolgozik a barátom?'(??) stb... valamit amire azt várja, majd írok neki, mert az előzőre nem írtam vissza, az az eszébe sem jut, hogy a semmit nem érő kérdés áradat, meg a szövegelés miatt nem válaszolok...

2017. jún. 3. 16:17
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen baratnom. Ahogy bepasizott a napi 3-4szeri ramirasok lecsokkentek kb havi 2-re :')

Mondjuk en nem banom.

Biztos unatkozik, nincs tobb baratja. En mindig csak akkor valaszoltam neki amikor volt ra idom/kedvem. Ha nem volt, akkor raert 3-4 oran belul/akar masnap.Te is tedd ezt. Ha annyira idegesit, csak tiltsd le. :D

2017. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

A letiltáshoz túl jó a viszonyom vele, ha együtt vagyunk..! Kizárólag akkor csípem, amikor élőbe találkozunk, legszívesebben nem is irkálnék vele soha,csak az előtt a nap előtt, mielőtt összefutunk és elmegyünk valamerre,mert akkor imádnivaló , de az interneten egyszerűen nem értem mi van vele...

Nála talán nem lesz ez ha lesz pasija, mert elég régóta jó viszonyba vagyunk, és nekem is van időm találkozni barátom mellett is, de hogy ezt majd tőle ki viseli el? :o Mármint Férfi, ha még én Nőként sem tudom elviselni.

2017. jún. 3. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!