Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet olyan emberrel...

Mit lehet olyan emberrel tenni, aki rátelepedik az emberre?

Figyelt kérdés

Jóba vagyok ezzel a személlyel, jó vele néha erre arra elmászkálni, eltudunk lenni, de irtózatosan sok.

Kb mintha a pasim lenne, pedig lány, állandóan beszélgetni akar, valamit mindig ír, és szerintem ez sok, nincs mindig beszélgetni való téma.

Mivel manapság mindenki mobilt használ, és manapság legtöbbünknek van messenger rajt , eleve jelez ha üzenetem érkezik, és ahogy reggel felkel már ír is rám, valami nagyon csekély semmilyen dologgal. Ma reggel, hogy milyen filmet nézek majd ma (??)

Tegnap is valami hasonló agyament dolgot kérdezett, és kb egésznap írt valamit.

Kértem kb 2szer, hogy majd beszéljünk akkor, ha úgy gondoljuk lesz valami értelmes témánk amit kitudnánk vesézni, de mindig jönnek az üzenetek, hogy

'megfájdult a fejem'

'Hol csináltattad a műkörmöd? ' (sosem csináltatna műkörmöt, ennyire ismerem).

'Mit rendeltem innen-onnan?' (nem bízik a netes oldalakba, tök mindegy, hogy ezt megbeszéljük vagy nem)

Ha a barátommal vagyok is állandóan ír , kb az idő alatt amíg vele vagyok 3-4 órát 3-4szer csipog a telefon miatta, hogy mit csinálunk? Merre megyünk? ilyenek...


Ilyen helyzetbe mit tennétek? Mert amúgy jó társaság is tud lenni, mint embert nem akarom elveszíteni magam mellől, de ha kétszer szóltam neki, hogy hagyjuk a felesleges dumát, mert az agyamra megy, hogy nyomja a semmit , és nem érti, ott gondok vannak.


Hogy értetnétek ezt meg vele? Nem vagyunk párkapcsolat viszonyba, hogy ennyire beszéljük a semmit, totál nem értem, miért van ennyire rám függve egyátalán ?


2017. jún. 3. 14:37
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Hany eves?
2017. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Én kikapcsolnám a netet, és ennyi. Épp elég lenni napi egyszer megnézni az üzeneteit. Azt csak megérti, ha nem mindenki a neten éli az életét.
2017. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Viszont én barátommal beszélgetek, ha dolgozik, ha együtt vagyunk akkor meg már kikapcsolom, mert nem hiányzik a pittyegés ha vele vagyok,meg a semmit mondó üzenetek.


20 éves.

2017. jún. 3. 14:58
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem magányos és nincs jobb dolga. Tőled figyelmet kap, látja, hogy nem lépsz fel elég keményen ellene. Ezt kellene tenni.
2017. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

Mondj valamit mindig, sok dolgod van...kifut a leves, lekésed a hajót,kiszökött a macska.

Nehezen veszik észre magukat, nekem ez a "nemérekrá" szöveg bejött, lassan lekoptak az időmet raboló, unatkozós emberek.

2017. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Totál észrevehetően unatkozik...Rohadtul zavaró, hogy elrontja azt is, hogy amúgy élőbe meg úgy eltudunk lenni, mert így elmegy tőle a kedvem, és az istenért nem jön rá,hogy ez közénk fog állni, nyugodtan dobjon rám egy üzenetet, hogy szombaton ráérek-e? Dolgozik-e a párom, vagy találkozhatunk? Mert meg van a keret mögött, de hogy nekem tudnom kell , hogy ő mikor vasal hajat, mikor megy a boltba, mit vesz, és még olyan dolgokat kérdez, amikhez láthatóan semmi érdekeltsége sincs, az bosszantó...

Már ezerszer mondtam neki azt is, hogy társkeresőre regisztráljon, ott legalább a sok pasi aki irkál napi szinten, kicsit lejegeli a figyelmét arról, hogy unatkozik...

De nem... Engem nyektet...

2017. jún. 3. 15:12
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
Ki lehet ám kapcsolni, hogy ne kapj értesítést ez üzenetekről.
2017. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Az addig oké,és valóban így van, de akkor meg majd jön az, hogyha fent vagyok,miért nem válaszolok.

Na majd valószínűleg akkor fogadom meg egyik válaszoló tanácsát, a határozott fellépésről.

Muszáj, ha ezzel akar közénk állni, hát tegye, de ez nem tesz jót a kapcsolatunknak.

2017. jún. 3. 15:26
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerezz neki egy türelmes pasit.
2017. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ezt a 'szerezz neki' dolgot sokan feldobják.

Na de nem vagyok kerítőnő, és az időmet nem arra szándékozom pazarolni, hogy egy 20 éves lánynak (én fiatalabb vagyok eggyel ) szerezzek valakit...

Nem kiakadásnak szántam,de valami ezerszer megkaptam, hogy hozd össze őt valakivel... De minek néznek? Vagy másnak ez tölti ki a napját, hogy random pasikra irkálgat (ugyanis páromon kívül más pasikkal nem beszélek),hogy tetszene -e neki a barátnőm?

Ha lenne a közelembe olyan srác aki esedékes, biztos tennék valamit, de nem kenyerem, hogy hajkurásszam helyette is a hímeket..

2017. jún. 3. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!