Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a "büszke szülők"...

Hol vannak a "büszke szülők" amikor a 17-18 éves gyerekük részegen orditozik?

Figyelt kérdés
Péntek este nem lehet nyugodtan lenni, mert nem nevelték meg a gyereküket. Végre nyugalomban pihenne az ember, erre megy a hangoskodás. Gondolom a szülő otthon ugyanezt csinálja.
2017. jún. 2. 22:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

Te csak állj le az alaptalan feltételezgetéseiddel, 10-eske, mert te vagy az, aki égeti magát.


A társadalmi együtt élés alapvető szabálya, hogy a jogaidat úgy gyakorold, hogy azzal mást a saját jogainak gyakorlásában ne zavaj. Benne van a Ptk-ban is tudtommal.


Ennek ellenére, ha csak egyszer-egyszer fordul elő, akkor az ember legyint, hogy jól van, neveletlen csürhe, előfordul. Rendszeresen ez azért már valóban zavaró, és nincs joguk a hülyegyerekeknek más pihenését megzavarni.


Írom mindezt úgy, hogy fiatal huszonéves vagyok, pár éve még nekem is az volt a szórakozás egyik formája, hogy kimaradtam iszogatni kicsit és jártuk az utcákat a barátaimmal. :) Mégsem emlékszem, hogy ezt hangosan visítva, ordibálva, másoknak beszólogatva tettük volna, mert kulturált emberek voltunk már akkor is.


Ez szerintem sem a neveltetéstől függ, hanem egyfajta intelligenciáhányadostól. Van, akinek ez megadatott, másoknak nem. Én is lenézem az utcán részegen visongó gyerekcsapatokat.

2017. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%
Hát Kérdező, én némi nosztalgiával emlékszem vissza azokra az időkre, amikor 17-18 évesen mi vernyákoltunk félrészegen EDDÁ-t éjjel 1-kor a lakótelep közepén... az Úr 1982-es esztendeje körül... és már akkor eldöntöttem, hogy nem szeretném megérni azt, amikor ettől majd "ó idők,ó erkölcsök - bezzeg ezek a mai fiatalok" felkiáltással kapok agyvérzést.
2017. jún. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%
Szóval soha ne legyek büszke a gyerekemre, mert lehet, hogy 17-18 éves korában valami vénasszonyt vagy vénembert zavarni fog? :D
2017. jún. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
A tesómék háza előtt van egy kocsma, ott még vénemberek meg vénasszonyok ordítoznak minden nap reggeltől estig. Ja, hogy az nem baj, csak a fiatalok maradjanak csendben...
2017. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

00:24 Persze, a barátaiddal, jártad az utcákat. Utálom az ilyen begyöpösödött embereket. Ezek azok, akik még szilveszterkor is rászólnak az emberre, hogy a kis pillangó tüzijátékát se merje mégegyszer használni, mert szólnak a rendőrnek.

Nem hinném, hogy az a fiatal egész este ordibál, max. elvonul az ablakod elött 1 perc alatt és kész. Egyetem alatt laktam belvárosban a fő sétálóutcán is, percenként mentek el ott a fiatalok, de csak az ilyen begyöpösödött embereket zavar ez

2017. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%
10es, add már meg a címed, had álljak már ordítani az ablakod alá, mikor 12 órás meló után hazaesel, és lennél olyan pofátlan hogy kb éjfél körül már szeretnél aludni. Gondolom téged az ilyen nem zavarna, úgyhogy ha kapok címet, ígérem, minden éjszaka meg fogom neked adni ezt az élményt, hiszen, te olyan elnéző vagy, úgyse szólnál rám, ha hajnali négyig- ötig ott trónolnánk.
2017. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%

https://www.youtube.com/watch?v=KN7_QFi9j9Y


Gondolom, ez kimaradt az életedből, kérdező. Pedig, ha jól emlékszem, általános iskolai tananyag.:-)

2017. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg begyöpösödött vagyok, hiszen csak akkor élem igazán az életem, ha legalább minden héten egyszer hülyére iszom magam, és disznóként visítva lejtek végig éjszaka az utcákon.


Annyira sajnálom, hogy ez kimaradt az életemből, már nem is érzem magam a társadalom részének.

2017. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szoktak órákon keresztül ordítozni. Én régen olyan helyen laktam, ami előtt mindig leültek a srácok inni, beszégletni, cigizni. Ritkán volt olyan, hogy elkurjantotta valaki magát. Amikor már egy ideje hangoskodtak, és már késő volt, akkor valaki a tömbből kiszólt nekik, hogy halkabban. Szinte mindig halkabbak lettek. 10 éve alatt egyszer hívtak csak rendőrt, de akkor azt hiszem balhé volt.


Ha annyira zavar, hívd ki rájuk a rendőröket, ők mondanak egy ejnyebenyét, és odébb mennek. Vagy legyen arcod, és menj ki, hogy srácok, halkabban légyszi. Attól, hogy valaki részeg még nem egy értelmifogyatékos, hogy ne értse meg, hogy más pihenni szeretne. Hidd el, megfogják érteni, csak ha valaki jól érzi magát, néha észre se veszi ha túl hangos.

2017. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem faluban lakom, de a város szombat és vasárnap reggelre olyan, mint egy háborús övezet. Hányás nyomok, üvegdarabok mindenhol.

Amikor éjszakára mentem dolgozni, vagy délutános voltam, s késő este jöttem haza általában a 17-24 éves korosztállyal volt tele a város hihetetlen gusztustalan viselkedéssel.


Tőlem tinédzserként nem egy "barátom" fordult el, amikor azt mondtam, hogy megyek bulizni, de nem iszom alkoholt, vagy csak egy pohárral. Nekem a szórakozás az, amire másnap is kellemes emlékkel gondolok vissza, s nem azon jár az agyam, hogy mit is csináltam, mert nem emlékszem rá. Szórakozni lehet, alkohol is mehet szerintem, de mértékkel.

De persze mindig voltak olyanok, akik alkohol nélkül is ilyenek, szóval...


...és attól, hogy valaki pihenni akar, még nem vénasszony, vénember, vagy begyöpösödött semmitérő ember. Sokszor volt, hogy reggel 7-kor keltem, és este 11-kor mentem haza, mert ingáztam a munkába a másik városba. Ilyenkor engem is roppant mód zavart.


29/F

2017. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!