Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az én...

Szerintetek mennyi az én részem ebben a nyaralásban?

Figyelt kérdés

Van két szülő és két 14 éven aluli gyerek. - Ők egy család! + vagy Én

Így készülünk nyaralni, 5-en.

A végösszeg 770€


A kérdésem, hogy mennyi a rám eső rész?


2017. máj. 30. 20:44
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
58%
Ne menj velük, ha nem szeretnél. én még azt is feltételezem, hogy bébiszitternek visznek. Ha különszobád lesz, akkor tényleg többe kerül minden, ha te alszol a kanapén a konyha-nappaliban, akkor meg szimplán nem ér meg ennyit az utazás. Utazz inkább egy barátoddal, akár ugyanarra a helyre, időpontra. Így a családi nyaralás érzés is meglesz és te se szívsz.
2017. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
84%

Mi a fenéért nem kérdezed meg az apartman üzemeltetőjét a dátum ismeretében az árakról? Felnőtt, gyerek, stb.

Mert az ár a dátumtól is függ, előszezon, főszezon, utószezon.

Nem ez lenne a legtisztább?

2017. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

Utikoltseg hogy lesz?

Ha az ö kocsjukkal mentek es nem kernek toled benzinpenzt, ugy sztem nem inkorrekt egyaltalan.

2017. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
63%

ez rengeteg pénz egy lyukért. Mert ha 1 szoba +nappaliba kihúzható ágy neked, akkor az egy luk. Miért hívtak? Csak jófejségből, vagy szittelni? Én ha elhívnám az öcsémet és az apartman ígyis-úgyis ugyan annyiba kerül, biztos, hogy nem hagynám, hogy fizessen. Márpedig apartmant külföldön 90%ban /éjszakára adnak ki, tökmindegy, hányan mennek.

Én a helyedben nem mennék el. Egyrészt drága, másrészt szinte tuti, rád lennének hagyva a kicsi egy két alkalommal tuti, márpedig ha ők képesek lehúzni ennyi pénzzel, akkor te is lehetsz pofátlan, hogy azt mondd, nem.. csak akkor meg jön, hogy ha már elhoztunk, stb...

az a legtisztább szerintem, ha nem mész.


Megjegyzem mi Vir szigeten voltunk tavaly előtt június elején, 80e ft volt az apartman, és 15méterre volt a tenger, naplementét néztünk az erkélyről..

2017. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!