Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az én...

Szerintetek mennyi az én részem ebben a nyaralásban?

Figyelt kérdés

Van két szülő és két 14 éven aluli gyerek. - Ők egy család! + vagy Én

Így készülünk nyaralni, 5-en.

A végösszeg 770€


A kérdésem, hogy mennyi a rám eső rész?


2017. máj. 30. 20:44
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
A foglalásban minden reszletesen le van irva? Hány Ft/person?
2017. máj. 31. 09:46
 32/44 anonim ***** válasza:
69%

Változatlanul nem értem Kérdező!


Gyanakszol, nyomozol, hogy a szüleid átvernek, nyerészkedni akarnak rajtad, ergo a megítélésük részedről borzasztó negatív.

Abszolút gusztustalan dolgokat feltételezel róluk, hogy kb. 30ezret akarnak keresni rajtad, nyaralás címén.

Van okod ilyen gyanúra?

Rászolgáltak már a múltban erre a feltételezésre?

Mert ha igen, akkor eleve ezt a közös nyaralgatást nem értem!

Ha viszont nem szolgáltak rá, akkor nagyon gyalázatos amit itt művelsz.

Amíg erre nem válaszolsz, nagyjából értelmetlen itt nekünk, vadidegeneknek tippelgetnünk, hogy mi is lehet az igazság.

Te mindenesetre már jól elcseszted előre a magad és a családod nyaralását, az biztos!

2017. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
11%

Apartmannál általában nincs részletezve per fő az ár, per éjszaka adják meg a teljes apartman díját. Ha tudod a szállás nevét, címét, te is megnézheted a neten.

Ez más felállás, mint hotelszobák esetén, gyakorlatilag megegyezés kérdése, hogyan osztjátok. Ha üdülőfalu, ahol látható, mennyi a 4 és 5 fős apartman díja, fizetheted csak a különbözetet, de meg lehet egyezni negyedelésben vagy akár harmadolásban is, csak a keresettel rendelkezők között elosztva a költséget. Bibionéba vélhetően kocsival mentek, és nem a tiéddel, gondolom, úgyhogy ha a család elvisz magával ingyen, útiköltség nélkül, akkor nem tartom inkorrektnek a harmadolást sem. Az más kérdés, hogy ha te a felnőtt gyerek vagy, akkor én egy fillért nem kérnék tőled a szülők helyében akkor sem, ha dolgozol, de ez én vagyok.:-)

2017. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van a 32-nek! Nekem például soha nem jutott volna eszembe a szüleim szavában kételkedni, mert nem adtak rá okot. Ha viszont olyan a kapcsolat, hogy feltételezni lehet, hogy átvernek, akkor miért mész közös nyaralásra?
2017. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Testvért írtam, nem szülőt! Nem kell keverni a rántást! Egy kérdést tettem fel! A reszletekbe nem megyek bele. Nyilvan oka van annak, hogy feltettem a kerdest!
2017. máj. 31. 10:34
 36/44 anonim ***** válasza:
31%
Látom megragadtad a lényeget. Tehát a testvéredben nem bízol, nem a szüleidben. Így sokkal jobban hangzik.
2017. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Ostoba vagy. Hanyagold a kérdésemet!
2017. máj. 31. 10:41
 38/44 anonim ***** válasza:
80%

A kérdés feltevésed abszolút félreérthető volt, de ugyanez vonatkozik a testvéredre is.

Ha van okod kételkedni bennük, akkor miért mész velük nyaralni?

Menj valami haveroddal, vagy egyénileg, akkor nem lesz benned rossz érzés!

2017. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
87%

Megnéztem a bibionei apartmanokat. Több opció van 3 felnőtt+2 gyerekre, ha neked nincs külön szobád, akkor vélhetően egy két légterű, 3-5 fős apartmant foglaltak tesódék. Az árat 3 felnőttre számolják, 1 vagy 2 gyerek fér még el, de ők az árba nem számítanak bele. Önellátó, étkezés nincs. Így jöhet ki az, hogy harmadoljátok a költséget.

[link]

[link]

2017. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit gondoljak. Most már kezdem azt hinni, higy én vagyok a hülye. Tehát mindenkinek lesz külön ágya, ők vannak 4en én egyedül(kereső feknőtt), fe négus harmadolunk. Fair ez így? Ha igen, elfigadom. Csak nem értem a kiszámítást. Nem hiszem, hogy a gyerekeknek ingyenes.
2017. máj. 31. 11:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!