Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnád a gyűrűt?

Elfogadnád a gyűrűt?

Figyelt kérdés

Pár napja szakítottunk a barátommal. Rettenetes volt nélküle ez a 3 éjszaka. Ma reggel beállított egy eljegyzési gyűrűvel (kísérő gyűrű). Nem jutottam szóhoz. Azt mondta délután újra feljön, addig nézegessem, gondolkozzak. Ki szeretne békülni (én is), de mégis csak ő rúgott ki, azzal hogy már nem szeret.

Én nagyon szeretem, és szeretném ha kibékülnénk. De nem tudom, mennyire gondolja komolyan. 20L


(2 hete volt az első évfordulónk)


2010. máj. 17. 09:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%
Akkor neked is jobb ha a barátnője, és nem a menyasszonya mellől lép le.
2010. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés... Nagyon szereted, és ő sem közömbös, ha ezt meglépte. Persze azért volt valami előzménye a szakításnak, gondolom.

Én azt mondanám, hogy ok, elfogadom a gyűrűt, talán még fel is húznám, de megmondanám, hogy ha egyszer lekerül az ujjamról/visszaadom, több esélye nem lesz. Amúgy egy év járás után nem korai a gyűrű szerintem...

2010. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem győztetek meg.
2010. máj. 17. 10:10
 14/26 anonim ***** válasza:
tessék?! :)))))
2010. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
kibékülni, lehet h kibékülnék, de h egy éven belül ő szeret, nem szeret, kidob, aztán megkéri a kezemet....nos, ez kicsit kiszámíthatatlanná teszi....a gyűrűt gondolom békítő szándékból hozta, de mindenképp megbeszélném vele, h miért gondolta akkor h nem szeret
2010. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyűrűvel várnék. Miért baj, ha tüske? Neked is tüske lesz, hogy szakított. Ne siettesd magad, nyugodtan dolgozd fel az elmúlt 3 napot (tényleg iszonyú lehetett), és várd meg, amíg biztos leszel.


Velem közel két év után stakított a párom, majd másfél hónapig szenvedtem/szenvedtünk, akkor újra akarta kedeni, és rögtön az első napon nálam aludt. Pedig nem voltam biztos benne hogy jól teszem, és szerintem nem is tettem jól. Mondjuk 2 hete megint szakított, azt hiszem, most már tényleg végleg.

A lényeg: amíg nem érzed biztosnak magad, addig ne erőltesd.

2010. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mondani bármit lehet -méregből-. Lehet egy pár nap gondolkodási időt is kérni, mert sokszor jobb átgondolni mit is akar. A gyűrű visszautasítása egy olyan lépés ami mindkettőtökben tüske marad. Egyik ismerősöm 20 év után is emlegeti, mert felesége első leánykéréskor visszaadta. Azt mondta, hogy annyira fáj, még a mai napig érzi. A második alkalom már nem volt olyan.

Te tudod mit fogsz csinálni. Nem is értem miért akarod magad meggyőzni a kommentekkel. Te éled az életed, te éled át, neked okoz örömet, vagy neked fáj. Bármit írok, délután te fogsz választ adni, s a te életed fogja meghatározni.

2010. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Attól függ, min (milyen hülyeségen)kaptatok össze!

Vagy derült égből villámcsapásként jött a dolog?

Az utóbbi elég különös lenne...

2010. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
...azért azt is vegyük számításba, hogy elfogadja agyűrűt és a pasi 1 hónap múlva megint szakít. Akkor aztán "nagy" jelentősége volt....
2010. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én elfogadnám.

Valószínűleg rájött, hogy mégis szeret, hiányzol neki és nem akar még egyszer nélküled lenni.

Tisztázd vele, amit előttem is írtak, hogy ha egyszer lekerül rólad a gyűrű, akkor nincs visszaút többé.

Azt látom rajtad, hogy szeretnéd elfogadni, akkor meg?

Különben sem azt jelenti, hogy holnaptól házasok vagytok, még évekig is elhúzódhat, addig meg kiderül, hogy megtartod-e vagy visszaadod.

2010. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!