Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnád a gyűrűt?

Elfogadnád a gyűrűt?

Figyelt kérdés

Pár napja szakítottunk a barátommal. Rettenetes volt nélküle ez a 3 éjszaka. Ma reggel beállított egy eljegyzési gyűrűvel (kísérő gyűrű). Nem jutottam szóhoz. Azt mondta délután újra feljön, addig nézegessem, gondolkozzak. Ki szeretne békülni (én is), de mégis csak ő rúgott ki, azzal hogy már nem szeret.

Én nagyon szeretem, és szeretném ha kibékülnénk. De nem tudom, mennyire gondolja komolyan. 20L


(2 hete volt az első évfordulónk)


2010. máj. 17. 09:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha szeretem, akkor én kibékülnék vele, de az eljegyzési gyűrűt semmiképp sem fogadnám el. Ha nem tetszene neki, akkor mehet isten hírével.
2010. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is dettó. Kibékülnék vele (mert azért ez a gyűrűadás mégiscsak azt jelenti, hogy szeret); de óvatosan megmondanám neki, hogy most tegye el ezt a gyűrűt , és ha pl. fél év múlva is komolyan gondolja, és egyben vagytok akkor elhozhatja újra ;))
2010. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én elbeszélgetnék vele de alaposan. Ugyan mondja már el miért mondta, már nem szeret, és hirtelen meg megszeretett. Vitte a gyűrűt, ne húzd fel addig amíg tiszta képet nem látol. Különben is neki kell felhúzni. Én nem kapkodnám el a dolgot, bármennyire is szeretem. Az eljegyzési gyűrűvel nem lehet játszadozni. Ha már ilyen, nehogy a templom előtt gondolja meg magát, és három nap mulva meg visszamegy, hogy meggondolta.
2010. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
békülj ki vele,.de szerintem se fogadd el.pár hete még nem tudta h ennyire szeret?Érdekes....Kicsit várjon ezzel mondd meg neki.
2010. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
kibékülnék, de a gyűrűt nem fogadnám el (hova akar eljegyzést egy alig egyéves kapcsolat után?). De nem hagynám egyszerűen békülni, kicsit szenvedjen azért...azért nem mond az ember mindennap olyat, hogy már nem szeret...lehet h még a békülésden is gondolkodnék...
2010. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
szerintem azért mondta hogy nem szeret mert úgy gondolta hogy megszokásból vagytok már csak együtt, de ez a 3 nap alatt rájött hogy mégis szeret és ez nem megszokás! hát a gyűrűt nem fogadnám el, majd ha fél év múlva (vagy több idő múlva) újra felajánlja csak akkor! :)
2010. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
az a halálotok lessz mikor mondod h jo lehetek veled de a gyűrűt még nem...az midenkettőtöknek tüske marad szerintem
2010. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én is gondolkozom. Nem akarok rossz döntést hozni?
2010. máj. 17. 10:05
 9/26 A kérdező kommentje:

-?

De mi lesz ha pár hét múlva ismét lelép?

2010. máj. 17. 10:05
 10/26 anonim ***** válasza:
akkor nem fogadod már vissza,keresel egy korrektebb és komolyabb pasit ,-nagyon egyszerű.
2010. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!