Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha ilyen...

Szerintetek gáz, ha ilyen cikkek hozzák meg a kedvem egy szakmához? Anyu azt mondja, hogy nem vagyok normális.

Figyelt kérdés

[link]


Az ilyen cikkek, na meg hasonló filmek (pl. Wall Street farkasa) hozta meg a kedvem ahhoz, hogy pénzügyre jelentkezzek az egyetemen. Ki ne szeretne sok pénzt, luxusba élni? Fiúknak modell lányok, lányoknak nagy karrier, megbecsülés. Még lopás nélkül is luxusba élnek pl. most Soros Györgyöt mondogatja a tv állandóan...



2017. máj. 23. 23:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

KissMyselfSoPretty: mennyi görcs és frusztráció van benned, nagyon szomorú életed lehet. Sajnállak


"bank ügyfeleseként dolgozik"


A bank ügyfele akik bemennek a bankba. Te miről beszélsz? Az ügyintéző? Ahhoz egy 2 éves okj kell, uncsitesóm azt csinálja, már ő is 200 felett kap.


"aha, nagyon izgi a valóságban ülhetsz egy irodában napi 9 órát 120 ezerért + 8 ezer cafeteria XD"


Az te vagy az érettségiddel. Ne irigykedj. :)


# 12


Gondolom elpattant az agyadban egy ér, mire nagy nehezen kiizadtad ezt a hatalmas hibát. Megnézted a többiek hozzászólását is? Pl. aki elkezdte veregetni virtuálisan a vállad, nézd már meg a helyesírását te szerencsétlen :D

Tibi atya is megmondta, hogy csak a frusztrált hülye gyerekek grammar naziskodnak...



"úgysem fogod elvégezni"


Simán elvégzem, ELTE gyakorlógimibe járok, kitűnő tanuló vagyok. Külföldön akarom, az University of Glasgow-on ráadásul. Ha a faladat izomból a falba baxod utána az irigység miatt, az sem érdekel.

2017. máj. 24. 17:10
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Követtem a kérdést, és eddig nem szóltam hozzá.

Kérdező! Ez a szakma hozzád való. Az ilyen lelketlen, nagyképű torkonvágni való emberek pont erre a szakmára teremtődtek. Csak hálát tudok adni, hogy nem politikus akarsz lenni, mert így talán majd kevesebb életet fogsz tönkretenni. Sok sikert a továbbiakban, ha nagyon akarod, el fogod érni ezt az álmot. Anyukád pedig szerintem csak fél, mert rájött, hogy egy pszichopatát nevelt fel. De ne aggódj, te is be tudsz illeszkedni a társadalomba.

2017. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

"Külföldön akarom, az University of Glasgow-on ráadásul."


Akkor először is, ha a mondat többi részét magyarul írod, legyen már az is Glasgow-i Egyetem. Másodszor, Glasgow-n.


Harmadszor, nem fogom a "falamat a falba baxni" irigységből, nem csak azért, mert én meg az Edinburgh-i Egyetemen végzek szociális munkát (mert bennem veled ellentétben van egy szemernyi empátia), azért sem, mert nem tudom, hogyan kell a falat a falba baxni.

2017. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

# 23


Az fejedet akart lenni, biztos nem jársz erre az egyetemre, ha ennyit nem tudtál kikövetkeztetni, ne hazudozz(bár ez könnyű, büfé szak).

Nem látod magad milyen röhejes vagy, ahogy 1 betűs elírásokhoz fél oldalas kommenteket írsz?

Tipikus magyar vagy te is, meg a többi itt kommentelő is. Semmire se vitték, azt otthon keseregnek. Jót nevetek rajta. :D

Sokra vitted, hogy egy 17 éves elírását észrevetted!

2017. máj. 24. 23:40
 25/29 anonim ***** válasza:

Fájdalmasan buta emberek kommentelnek.


"aha, nagyon izgi a valóságban ülhetsz egy irodában napi 9 órát 120 ezerért + 8 ezer cafeteria XD"


Azért keresnek nettó 300-400 kilót pénzügy&számvitelen végzett ismerőseim (BGE, BCE)

Részmunkaidős tescos eladó kereshet ennyit.

És ilyenek kapnak 100%-ot a hozzászólásukra. Gratulálok prolik.

2017. máj. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Dehogy gáz, ilyen hozzáállással úgysem fogod elvégezni."


Ennél magyarabb te sem lehetnél már.

És akkor mi van, ha valakit a pénz motivál? Hányingerem van ettől a sok álszent embertől :D

2017. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Másodszor, Glasgow-n. "


XDDDDDDDD

2017. máj. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz,engem is a pénz motivált mindig is,mondjuk én IT-s vagyok,de MBA most van tervben,mert érdekel egyrészt hogyan lehet eredményesen vezetni egy vállalatot,másrészt a csillogás,a pénz,öltönyös megjelenés a felszín is igen.

Csak itt mindenki álszent kérdező,jó magyarosan.

Igenis számít az is mennyit keresel,mert lehetsz te szociális munkás mint egyik válaszadó,de közben a vajat a széléről kaparod le a dobozról meg lakhatsz század magaddal Abdullal és családjával egy lukban.

Élvezd is a munkád,de legyen lehetőséged dőzsölni is,na így kell szakmát választani.

2017. máj. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát ez majdnem olyan jó, mint amikor azt olvastam, hogy George W. Bush azért ment politikusnak, mert látta Az utolsó csillagharcost (a dolog diszkrét bája, hogy Bush már harminc fölött járt, amikor ez a gyerekfilm megjelent :D)
2017. máj. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!