Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen csaladi "formarol"? Tudnatok ilyenben elni? Mennyire normalis?

Figyelt kérdés

Adott egy ferfi aki kettos eletet elt. Volt egy felesege es meg ugyan abban az evben mikor osszehazosodtak a ferfi osszejott egy masik novel. Egyik se tudott a masikrol, 2 even keresztul es a mind a kettotol lett egy -egy gyermeke. Aztan a vegen lebukott, mind a feleseg es az eletars is eleinte egymasra haragudtak, aztan rajottek, hogy itt egyes egyedul a ferfi aki hibaztathato. Elkuldtek ot es a ket no azota szinte elvalaszthatatlan baratnok, a gyerekeik pedig, mint az edes testverek.

A csalad, a baratok elitelik oket, nem ertik miert kell ennyire apolni ezt a fura kapcsolatot.

Szerintetek fura? Ti kepesek lennetek igy elni es elfeledni a multat?


Ekezetekert bocsi.


2017. máj. 13. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ebben semmi fura nincs. Nem ismerem őket személyesen, de mint két nő tuti van bennük hasonlóság, már csak az is, hogy ugyanabba szerettek bele :D

Szerintem segít átlendülni a fájó múlton ha valami pozitívat hozott maga után pl egy barátnőt

2017. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Szemét egy pasi az ilyen... szerintem nincs semmi rossz abban, hogy a két nő jóban van. Addig szerintem nem lesz gond, még a pasi vissza nem próbál menni az egyikhez.
2017. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ebben rossz. Két felteso jóban van, a két nő intelligensen rendezte a dolgot, és megszabadultak a gerinctelen pasitol.
2017. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Fene tudja, a feleség helyében én nem fogadnám a bizalmamba a szeretőt, ha úgy volt együtt a pasival, hogy tudott a létezésemről.
2017. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

A válaszom: nem, nem lennék képes. Valóban nem normális a dolog.

De mit is várunk olyanoktól, akik először EGYMÁSRA haragudtak, miközben a férfit kellett volna megagyalniuk. Külön-külön természetesen, hogy duplán kapjon.


"mind a feleseg es az eletars is eleinte egymasra haragudtak, aztan rajottek, hogy itt egyes egyedul a ferfi aki hibaztathato."

"Elkuldtek ot es a ket no azota szinte elvalaszthatatlan baratnok, a gyerekeik pedig, mint az edes testverek. "


Nem hiába alakulhatott itt ki ez a 3-as dolog, mint a 3 megéri a pénzét. Ostoba, buta a 2 nő, a pali meg szélhámos és barom.

2017. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Mindkettő igen felszínes kapcsolat lehetett, ha évekig nem vették észre a férfi kettős életét.
2017. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

# 4


Írta a kérdező, hogy "egyik sem tudott a másikról".

2017. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nincs benne furcsaság. A gyerekek szempontjából meg szerintem pozitív.
2017. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Tényleg írta, bocs, elsiklottam felette.:-)

Egyébként sokan dolgoznak úgy, hogy külföldre ingáznak napokra, vagy rendszeresen utaznak munkaügyben, simán be lehet adni egy ilyen szöveget mindkét nőnek. Ettől függetlenül ez tuti kamukérdés, amolyan közvéleménykutatás.:-)

2017. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Konkrét eset: tesomnak van felesége onnan 1 gyerek. Emellett van szeretője onnan szintén 1 gyerek. Tesom dolgozik 7napból 4et a feleséggel van, 3at a szeretővel. Tudnak a nők egymásról , a gyerekek pedig összevannak szoktatva.

Én nem tartom velük a kapcsolatot de nekik ez a normàlis.

2017. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!