Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Jól...

Most mit csináljak? Jól szeretnék dönteni.

Figyelt kérdés

Röviden. 5 éve vagyunk házasok. 1 éves ikreink vannak.

Amióta megszülettek folyton veszekszünk mindenen, legfőképpen a pénzen. Párom vállalkozó, szerintem nem nagyon megy ez,de nem akarja beismerni.Szinte máról holnapra élünk. Bizonytalan az egész életünk most úgy érzem. Nem akarok elválni, mert szeretek és a gyerekek is itt vannak. Együtt szeretnék boldog lenni velük, de mostanában nagyo nem vagyok az.... minden kiborít, türelmetlen, ideges vagyok.

Azt nem akarja, hogy én vissza menjek dolgozni és bölcsibe adjuk őket.

Szerintetek meddig mehet ez így?????


2010. máj. 17. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjedet nagyon zavarhatja, hogy nem tudja azt az életszínvonalat biztosítani nektek, amit eddig fenttartott, nagy rajta a nyomás, ez miatt ideges, és feszült, és gondolom a gyerekeknek is meg akar mindent adni, de ez nem egyszerű. A válás a legrosszabb megoldás, a házasság lényege, hogy együtt oldjátok meg a gondokat. Kevesebb pénzből természetesen nehezebb az élet, de mond meg neki, hogy te akkor is szereted, és a veszekedés helyett inkább öleld meg, ne engedjétek, hogy a pénz (a pénz hiánya) álljon közétek, nem azon múlik a boldogság, az csak megkönnyíti az életet.
2010. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne veszekedj vele, elég baj neki, hogy látja, nemigen tudja eltartani a saját családját!

Biztosits neki nyugodt családi hátteret, ez a te feladatod!!! Szeresd, biztasd!

2010. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami otthoni dolgot csinálni, bérbe varrás, kötés, honlaptervezés, amihez értesz. Tudom, milyen, amikor a pénz miatt vannak konfliktusok, nehéz ilyenkor átölelni a másikat. Ha tényleg kell, menj el négy órára dolgozni, addig a kicsik is kibírják a bölcsit...
2010. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a helyzet nem sokáig tartható. Most még együtt szeretnétek élni, de ha állandósulnak a balhék, valaki előbb már nem akar majd békülni. járj utána, hogy az önkormányzattól jogosultak vagytok-e valamilyen támogatásra, végső soron pedig igenis ott a bölcsi, és vissza mégy dolgozni, ha ezen múlik a boldogságotok.
2010. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy nem hurrogtatok le, nehéz helyzet ez.

Az biztos, hogy én valami jó megoldást szeretnék keresni.

Elég aggódós típus vagyok egyébként. Sokszor nagy ügyet csinálok a dolgokból, nekem is változtatnom kell a hozzáállásomon. Ha hazajön, próbálok vele beszélni, hogy találjunk ki valamit.

Én szeretem megbeszélni a problémákat, csak úgy lehet megoldani.

Válni végképp nem akarok, szeretem ŐT nagyon!!!

2010. máj. 17. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj besegíteni a vállalkozásába, nézzétek át, gondolkozzatok, hogy lehetne sikeressé tenni. Esetleg ehhez fogadjatok külső segítséget is, esetleg tanulj is hozzá, bár ikrek mellett ez már nehezebb ügy.
2010. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pici türelem még,a férjed nem rossz ember.Már abbol kiindulva ,h nem akarja a gyerekeit másra bizni.Szeret titeket,de ez neki is megprobáltatás.Légy kedves és biztató.Együtt megtudjátok oldani,csak idö kell hozzá.Sok szerencsét Nektek.
2010. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, próbálok erőt meríteni belőletek!
2010. máj. 17. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha írsz privit, adok egy állítólag jó távmunka oldal címet. Ha gyerekem lesz, én is szeretném majd csinálni, abban bízom, hogy néhány órát fogok tudni minden nap vele foglalkozni és így anyagilag is könnyebb lesz, és a feszültség is enyhül. Amúgy csodás férjed van, hogy nem azt vágja a fejedhez, hogy el kell téged tartania, hanem még ő marasztal és megpróbál gondoskodni rólatok!
2010. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!