Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az az ok amiért véget...

Mi az az ok amiért véget érhet egy házasság vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés
amikor már azt mondod nincs tovább belefáradtál.nekünk csak kicsi gondok vannak de az már rengeteg és nem tudom,hogy megéri e még.100 milliószor beszéltünk nem változott semmi.azt hiszem az én házasságomnak vége van.de kíváncsi vagyok másnál hol telik be a pohár.
2010. máj. 16. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A férj vagy a feleség félred*g.
2010. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet. Pl. hűtlenség, agresszió, elhidegülés, stb.

Legutóbbi "valódi" kapcsolatomnak azért lett vége, mert nagyon elsiettük a dolgokat, 3 hónap alatt már ott tartottunk, hogy közös lakást akartunk venni és összeházasodni, pedig alig ismertük egymást. Ja, és két hónapig távkapcsolat volt, 200 km volt közöttünk. Én meg berezeltem, hogy mivel mindez miattam történik, ezért hatalmas felelősséget kell vállalnom azért, aki ezt miattam megteszi. Attól féltem, hogy nem vagyok rá méltó. Ezért még időben kiszálltam. Sz*r érzés volt, de meg kellett tennem. Főleg mivel rájöttem, hogy nem a férfit szeretem, hanem azt az érzést, hogy szeretnek.


Amúgy a többi kapcsolatomnak sokkal egyszerűbb okai voltak. Volt, akit azért dobtam, mert megütött, volt, akit azért, mert megcsalt. Volt, hogy engem dobtak, de ritkán. Végülis általában jó oka van annak, ha véget ér egy kapcsolat.

2010. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hat ez jo kerdes en is ezt szeretnem megtudni mivel mar en is sokszor ezen gondolkodom h vege de azert meg mindig probalok eselyt adok mert nalam 2 gyerek is van ha esetleg akarod reszletesebben is beszelhetunk irj privibe.
2010. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem a párom szerintem azért, mert


1. azt hitte, a lelki problémáit, s az abból következőket majd a párkapcsolat hozza helyre, pedig már az elején is mondtam, hogy nem így lesz;

2. nem tudott szembenézni a súlyos lelki bajaival, ezért a párkapcsolatra vetített;

3. azt hiszi, ahol gond van, az rossz párkapcsolat.


Pedig szerintem


1. önmagunkban kell megállnunk, és magunkért felelnünk, boldogságunkat nem mást tenni felelőssé;

2. minden párkapcsolatban vannak problémák, ez így normális, mint ahogy egy csodaszép házban is van WC és szemetes.


Szerintem ne add fel. Gondolj arra, hogy pont erre vonatkozott a jóban ROSSZBAN. Keressetek külső segítséget. Ha a párod nem megy, menj egyedül. Ez az én véleményem.


Sok sikert!

2010. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát a legutóbbi szakítás miértjét sajnos nem igazán tudom,értem. Egyszer csak betelt a pohár és elköltözött. Ennek ma 3 hete. Próbáltam vele beszélni, de nem akar. Mindenféle gondolat jár a fejemben. A családja és a barátai nem igazán szerettek, ezért gondolom erősítik benne az érzést,hogy jól döntött. Jah és elvileg szerelmesek vagyunk egymásba. Azért elvileg mert én tudom,hogy én mit érzek, de hogy ő??? Ezt nem tudom..:(

2010. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a férjem nem egy családcentrikus pasi, és én nem figyeltem ezekre a jelekre. Amikor kezdett feltűnni, hogy képtelen a hagyományos, általam vágyott családi életre, már eltelt 10 év, és összehoztunk két gyereket is. Szereti ő a gyerekeit, tán még engem is, de ha itthon van, menne, ha elmegy akkor meg hiányzunk. Most külön lakásban élünk, de valahogy mégis összetartozunk. Nem tudom mit hoz a holnap, abban vagyok csak biztos, hogy most úgy érzem, képtelen lennék vele együtt élni, hiába szeretem még mindig.
2010. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alapjában véve minden megbeszélhetö, és komprumisszumokkal áthidalható. Egyedül a félrelépés nem megbocsájtható,azon már megbeszélni sincs mit.
2010. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A első kapcsolatom 2-szer ért véget. Először fél évre, mert megütött és bevert egy ablakot, és utána legnagyobb problémája az volt, hogy jaaj, vérzik a kezem, nem kötözöd be? Amúgy ha fél méterrel arrébb állok, ma nem lenne arcom.

Később érdekből összeköltöztünk újra.

Annak akkor lett vége, amikor szerelmes lettem és megmondtam neki, hogy ennyi volt. De itt is besegített a döntésembe, hogy január kellős közepén otthagyta a munkahelyét, mert megunta, és úgy gondolta, én eltartom fél évig, amíg nem talál másikat. El is tartottam, aztán dobtam örökre.

2010. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!