Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy kapcsolatban több mint 20 év korkülönbség van?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki 20 éves, és a pasija 41. Igaz nem látszik rajta, mert sportol, jól ápolt + nagyon nagyon gazdag. Az is hozzá tartozik a történethez, hogy arab. A lánynak most vett egy vadiúj autót (neki porsche-ja van) meg vett neki több száz ezres telefont, minden ujjára aranygyűrűt, márkás ruhákat stb. A lány most terhes lett, eljegyezték egymást, a nyáron esküvő. (kb fél éve vannak együtt) És most azt tervezik ki fognak menni lakni Izraelbe. A lány arabul + héberül tanul, fel fogja venni az ottani vallást.

Ez nekem annyira megdöbbentő...


(És még mielőtt valaki azt mondaná irigy vagyok, nem vagyok az. Semmi pénzért sem mennék hozzá egy arabhoz, Izraelbe meg végképp nem költöznék ki)


2010. máj. 16. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Én meg azt mondom ha nem vagy irigy akkor minek írod ide ki? Nem mindegy hogy ki hogy él?
2010. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Az én unokatesóm is hozzáment egy arab pasihoz, bár egész más volt a helyzet, nem volt korkülönbség, hatalmas vagyon sem... 5 évig együttéltek, szerették egymást, tisztelték is, még a miniszoknyákon sem volt gázolás, meg egy egy pohár boron sem. Európai neveltetést kapott a srác, szinte egész életét Londonban töltötte.

Ennek ellenére mikor összeházasodtak megváltozott minden, nem ihatott, ehetett azt amit akart, nem járhatott szórakozni stb. 1 évig bírták a házasságot, és az unokatesóm pénz nélkül lépett ki a kapcsolatból...

Uh bármennyire is "európai" és "más" az az arab, mint a többi, amég nem a felesége, nem fogja megismerni a valódi természetét...

Egyébként nekem egy totál hagyományos a nőt semminek, tárgynak tekintő arab pasinak gondolom, akiről írtál!

2010. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Valóban nem a korkülönbség itt a nagy probléma, hanem a kultúrális különbség az, aminek a lányzó ihatja meg a levét! Kimenni egy olyan világba, amiről ezek szerint fogalma sincs... szerelem ide - oda, igenis egy arab férfi teljesen másként kezeli a feleségét, mint az európaiak! - Kívánom, hogy ne legyen igazunk, és boldogok lehessenek, de valljuk be, erre kevés az esély! Ha egyszer oda kimegy, főleg, hogy gyermeket is szül a férfinak, nem lesz onnan szabadulása :(
2010. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

Különbözőek vagyunk.

Van aki zárdába vonul, van aki hárembe.

2010. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
En kulfoldon elek es ismerem az arabokat. Sot dolgoztam is mar arabbal, 2 honapig birtam. Nem mernek felesegul menni egy arabhoz. A szuleim egyik ismerose arab utan ment felesegul, kovette az arabot a sajat orszagaba, aztan ott elvettek mindenet, meg az iratait is, hiaba akart hazajonni. Egyszer vagy ketszer sikerult levelet irnia a szuleinek, de meg az is nagy dolog volt, ha sikerult. Utoljara az arab ferj csaladja felaldozta a lanyt...
2010. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Nem tudnál beszélni a lánnyal? :/ Szerintem se kéne kimennie....
2010. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nehezen lesz köztük egyenrangú kapcsolat.
2010. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%

feláldoztál a lány, ha hát ez nevetséges

igen, igaz, hogy a keleti országokban a nőknek más a helyzete mint európában, de nem ennyire vészes ahogyan gondoljátok

megkellene először tapasztalni saját bőrön és akkor ítélkezni az arabokról

nem mindegy persze hogy hol

de igenis imádják a nőket

persze hogy vannak kivételek, de sokkal több a pozitív mint a negatív

csak persze ezt nem hangoztatják annyit

2010. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
35%
Miért ne lehetne komoly ez a dolog? csak gondolkozzunk már el azon, hogyha ő ilyen gazdag, akkor nem lehetne együtt más nőkkel is házasság és gyerek nélkül? miért kell mindig a legrosszabbat feltételezni. Más részről, valaki emlitette, hogy "ingyen sex". valóban az lenne, ha igy lenne? :) nem tudom hány kapcsolatban kap valaki autót, drágábbnál drágább ékszereket, ruhákat stb..., még ha gazdag is és van miből fizetni. mindenki tudja, hogy általában a gazdagok a legzsugoribb emberek. Továbbá, nem hiszem, hogy egy gyereket szülő, rabszolgát akar vinni a hazájába, mert akkor soha nem lenne egy perc nyugta sem! Szóval, beismerem, hogy vannak jó és rossz emberek, de hol nincsenek, ne álatlánositsunk és ne legyünk rosszindulatúak! egy ilyen gazdag ember bármikor megkap szinte bárkit, akkor miért keresné a bajt magának?
2010. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!