Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy kapcsolatban több mint 20 év korkülönbség van?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki 20 éves, és a pasija 41. Igaz nem látszik rajta, mert sportol, jól ápolt + nagyon nagyon gazdag. Az is hozzá tartozik a történethez, hogy arab. A lánynak most vett egy vadiúj autót (neki porsche-ja van) meg vett neki több száz ezres telefont, minden ujjára aranygyűrűt, márkás ruhákat stb. A lány most terhes lett, eljegyezték egymást, a nyáron esküvő. (kb fél éve vannak együtt) És most azt tervezik ki fognak menni lakni Izraelbe. A lány arabul + héberül tanul, fel fogja venni az ottani vallást.

Ez nekem annyira megdöbbentő...


(És még mielőtt valaki azt mondaná irigy vagyok, nem vagyok az. Semmi pénzért sem mennék hozzá egy arabhoz, Izraelbe meg végképp nem költöznék ki)


2010. máj. 16. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a szituban, szerintem a krokülönbség a legkisebb probléma...
2010. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Veszélyes dolog. Főleg, ha kiköltöznek, mert teljesen kiszolgáltatott lesz a lány. Minden kapcsolat, ahol aránytalanok a viszonyok -anyagi, szellemi, társadalmi helyzetbéli-, az egyenrangúság és a függetlenség feladásával jár.
2010. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Hát ezt a lányt speciel a lové "inspirálta",hogy 40 éves fószert válasszon magának:)

Amúgy nem tartom egészségesnek,és nagyon ritkán működik.20 év az már egy generáció ,nagyon sok.Az iylen nők általában apakomplexusosak,menekülnek otthonrol vagy a légkör ,vagy a szegénység vagy bármi más miatt,mert azért valljuk be kevés olyan 2x éves férfit talált volna ez a leányzó aki ezt megadja neki.

A férfiről csak annyi a véleményem,hogy friss hús,ingyen szex,feszes csinos,fiatal lány. ha ilyen gazdag gondolom nincsen szüksége arra,hogy a barátnője főzzön,mosson rá,van személyzete:)

2010. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom a nőnek, hogy nézzen utána a nők helyzetének abban az államban, ahová készül... Ha annyira szereti ezt a pasit, inkább itt éljen vele. (Ha a pasi annyira szereti őt, maradjon itt a kedvéért...) Ne így legyen! - de sok az esély, hogy majd otthon kimutatja a foga fehérért. Eleve unszimpatikus számomra az,aki meg akarja venni a nőt. Jó, persze, ha a nő hanyatt esik ettől, akkor ő is hibás... Legyen észnél!


Arab a pasi? Ajánlott olvasmány: Jean Sasson: A fátyol mögött, A hercegnő lányai - bőven van szó az átlag arab nők életéről is...

2010. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
ez csak a pénzről szól. aztán pár év múlva(vagy előbb) sírva próbál meg hazamenekülni a gyerekével együtt. ha szerencséje van neki sikerül, a gyerekét valószínűleg nem fogja megkapni.
2010. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
ÉS mondd, tudja a csaj hogy az araboknál milyen a nő tisztelete.....?
2010. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát még a korkülönbség és a pénz a legkisebb gond. Szerintem jobban tenné ha ezzel a férfivel sehová nem menne.
2010. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Az mind igaz, amit eddig irtatok. Én mégis azt kívánom, hogy ez legyen egy boldog, tartós kapcsolat, Miért ne? Szurkolok.
2010. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az arabok (és úgy általában a gazdag férfiak) nem engedik bele a nőt a pénzbe annyira, mint ahogy látszik. Vesz neki mindent, de ha egyszer úgy lenne, hogy elválnak, akkor a nő földönfutóként lépne ki a kapcsolatból, ez 100%.


Meg ahogy az előttemlévők is írták, a függetlenség feladásával jár, egész életében annak a férfinak lesz a kiszolgáltatottja...

2010. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Én azt gondolom, hogy a lány egy idióta és 5-10év múlva ő maga is rájön erre, de akkor már lehet késő lesz.
2010. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!