Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden reggel úgy ébredek,...

Minden reggel úgy ébredek, hogy világosan látom:elrontottam az életem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Úgyérzem nem érdemes így folytatni.5 éve elhagytam a férjem,aki szeretett,és én is szerettem,de egy új szerelem erősebb volt.Csalódtam (nagyot).Visszasírom a régit,kb.egy éve...De Ő nem tud nekem megbocsájtani,nem nagyon vagyunk beszélő-viszonyban,-és tudom hogy igaza van.(ez nekem borzalmas )De hogy lehet ilyen tudattal élni tovább,hogy így elrontottam?És még szeretem is,mert nem múlt el,Ő meg is érdemelné,és nagyobb szüksége volna rám,mint a mostani társamnak,-akinek,-úgyérzem,már nem vagyok annyira fontos.
2010. máj. 16. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakíts a mostani társaddal, legyél picit egyedül és óvatosan közelíts a volt férjed felé. Ez az 5let akkor nem jó, ha a volt férjednek már új párja van.
2010. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Talán, ha kilépnél a mostani kapcsolatodból, és élnél egyedül, majd így kezdenél -immár egyedülállóként-a volt férjedhez közeledni, változhat valami. Hasonló a szitu, annyiban fordítva, hogy a férjem hagyott el egy szerelem miatt, amiről mára kiderült, hogy nem is olyan klassz. Ő is közeledik, ha leheletfinoman is, és apró léptekkel, de érzem, hogy jönne vissza. Viszont akkorát csalódtam benne, hogy egyenlőre azon az állásponton vagyok, hogy köszönöm nem szeretnék vele élni. A találkozások elől nem zárkózom el, hiszen az érzelmeim még nem szűntek meg, de semmiképp sem akarom, hogy ugyanazzal a lendülettel visszaköltözzön, ahogyan elment.

Ne azon keseregj, hogy elrontottad, haenm gondold végig, hogy szeretnél élni, és kezd el szépen lassan megvalósítani.

2010. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg szakíts a mostani pároddal, ha úgy érzed nem működik. Mert így kizárod a lehetőségét hogy nyílni tudj esetleg más ember felé, lehet ő akár a volt férjed is, de akár egy teljesen új illető is.
2010. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rúgd ki mindkettőt az életedből és keres egy új párt, hidd el találsz olyat akivel kölcsönös a szeretett.

Lehet hogy a volt férjed is csak azért érdekkel mert ő volt a biztos pont az életedben és ezt a biztonságot láttod benne nem a szerelmet.

ha anyira szereted volna nem hagyod el.

2010. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!