Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az él teljes életet...

Csak az él teljes életet akinek férje gyerekei vannak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 17:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a hülyeséget meg ki mondta Neked? Nem az az értelme. Ezt azok mondják, akik nást nem tudnak felmutatni.
2017. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

25%-os, takarodjál már a hülye térítő baromságaiddal!


Kérddező: nekem nem kell gyerek, a párommal tökéletesen békében élünk már egy ideje. Utazunk, világot látunk, azt dolgozzuk, amit szeretünk, és ebbe nem fér bele egy kiskölyök.

Majd, talán, ha idősebbek leszünk picit, de momentán nem vágyunk rá egyáltalán.

2017. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
Vannak,akiknek pont a gyerekeik miatt kell lemondani a saját álmaikról...
2017. máj. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Atyám nee, ezt a hittérítőt még nem tiltották innen??
2017. máj. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%

demokratikus közvélemény

olvasd


Magyarország Alaptörvénye


IX. cikk


"(1) Mindenkinek joga van a véleménynyilvánítás szabadságához.


(2) Magyarország elismeri és védi a sajtó szabadságát és sokszínűségét, biztosítja a demokratikus közvélemény kialakulásához szükséges szabad tájékoztatás feltételeit."

2017. máj. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Könyörgöm ne mæsold be ide seva bibliat, se a BTK-t.
2017. máj. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Utálni fognak a Véranyuk, de ott lenne "vége az életemnek", ha terhes lennék, mert elvetetni nem tudnám (mégis csak egy emberke), de a világ legnagyobb áldozatának érezném, hogy kiesek a munkából, mikor szülök, mikor beteg, mikor el kell menni érte oviba... Emiatt a gyerek is sérülne, úgyis érezné, hogy nem szeretem, nem akartam.

Szóval nem. Engem a munkám tesz boldoggá, az, hogy minden napom izgalmas, és mindig új csúcsokat mászhatok meg :)

2017. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az él teljes életet, aki úgy érzi, hogy teljes életet él :)
2017. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
33%

81%:

Nem vagyok véranyu és ezért azt javaslom, ha teherbe esel, akkor vetesd el. Ne nyomoríts meg a gyerekedet, ezzel a mérhetetlen gyűlöleteddel. Hosszútávon te is meg a gyereked is jobban jár.

2017. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

59% köszi a tippet :) Leginkább igyekszem nem teherbe esni, ha mégis baleset történne, valószínűleg örökbe adnám. Szóval egyetértünk ebben.

Arra a hozzáállásra céloztam a "Véranyusággal", hogy ha valaki nem csípi a babázást, és nem tágul a pupillája a nyolcszorosára a cukimukik láttán, akkor az csakis utálatos, kegyetlen ember lehet. Pedig szerintem az, hogy pár nőtársammal felismerjük, hogy a lelki alkatunk nem alkalmas a gyereknevelésre, még mindig sokkal jobb, mint aki ezt nem hajlandó beismerni magának se, és társadalmi/családi nyomásra, vagy a saját éretlensége miatt szül, aztán egy ártatlan gyerek szívja meg.

Kérdező, bocsi az offért.

2017. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!