Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért nem szeretnek?

Most ezért nem szeretnek?

Figyelt kérdés

Észre vettem hogy nem szeret a barátnöm apukája. 7 hónapja költöztünk ide és 5 hónapja vagyunk együtt. Az apukája érdekesen néz rám, rossz vele egyedül maradni mert biztos legszivesebben megölne. Direkt probálok odafigyelni mit mondok nekik. A növérének a barátjával normális pedig engem hamarabb megismert és a barátnőm már kérdezte is amikor ott voltam hogy mi baja van velem de azt mondta hogy semmi miattam akkor összevesztek. Hülyén érzem magam amikor ott náluk vagyok. Igyekszem tanulni a nyelvet mert én nem magyar vagyok hanem kinai :S. Ezért utál?

17/F


Bocsi a hibákért.


2010. máj. 15. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető, ne foglalkozz vele majd megszokják, meg amúgy is nem mindegy szeretnek-e a szülei?
2010. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan kínai vagy? Helyesebben írsz mint az itt megforduló emberek 90%-a.

Egyébként előfordulhat, hogy a származásod miatt nem szeret a fater, de elég idióta, ha így van.

2010. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit rasszista...:S. Van egy pár kínai ismerősöm és ők is nagyon rendesek. Te is biztos aranyos lehetsz :). Nem tudnátok megbeszélni a dolgokat kettesben az apukájával?

Amúgy már egész jól tudsz magyarul (Y) csak így tovább :).

2010. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki idot!

Ne feszeng inkabb probalj kedves es kozvetlen lenni.

Lehet ido kell ami ledolgozza.

Azert nyilvan ez nem szokvanyos dolgog :)

Esetleg ha hivatalosak vagytok hozzajuk kajalni, kerdezd meg a lanyt, hogy szereti-e apuka a bort, es allits be egy uveggel.

Szerintem nem utal, csak meg nem fogta az agya :)

2010. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

off: Basszus! o.O Komolyan kínai vagy? Tényleg helyesebben írsz mint az itt lévők nagy része. Egyszerre tudod a világ két legnehezebb nyelvét, ráadásul szinte hibátlanul? Gratulálok! Ügyes vagy! =^^=


on: Lehet, hogy azért nem bír, mert kínai vagy. Sok embernek van előítélete a kínaiakkal, japánokkal, koreaiakkal...stb. Pedig szerintem a világ legaranyosabb emberei onnan jönnek! (: Mindenesetre ülj le és beszéld meg a szüleivel ezt a dolgot! Tudom, jó nagy bátorság kell hozzá, de beszéljétek át a dolgokat!

2010. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha rámenne a lányomra egy kínai, akkor elzavarnám azonnal. A sárgák hiányoznak még nekünk, de nagyon.
2010. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nos igen,elég sok magyarnak vannak előítéletei külföldi emberekkel szemben,sajnos,pedig nem kellene mindenkit egy kalap alá venni.Próbálj meg vele beszélgetni,vagy megkérdezni tőle,hogy miért ez az ellenszenv.

Először nehéz lehet vele akármiről is beszélgetni,de próbálkozz!Érdeklődd meg mit szeret,vagy kérdezd meg a barátnődet,hogy mi az amivel ,,kedveskedhetsz" az apjának.Ha találtok közös témát és el tudtok beszélgetni,akkor már nagy baj nem lehet.

Sok szerencsét!

2010. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem ennek még időt kell hagyni és bizonyítanod kell, hogy a lányának jó dolga van/lesz melletted. Sok ember nehezen fogad el más kultúrát. Ha annyira utálna, tiltaná a lányát tőled, gondolom a barátnőd sem nagykorú még. Nem kell erőltetni a barátkozást, de legyél nyitott felé és mindig őszinte.

Sok sikert.

2010. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
még annyit: esetleg elhívhatnád hozzátok, hogy megismerje a családodat. Egy jó vacsora, ismerkedés, lehet nagyobb lenne a bizalma feléd.
2010. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

le a kalapppal Előtted:-D

sok magyar nem tud ilyen helyesen írni.

amúgy a kérdésre válaszolva lehet, hogy a származásod miatt- de ha emiatt akkor buta (én mindenesetre szeretem a kínaiakat:-))))

de lehet az is ,hogy csak az ő "kicsi" lányát félti... az ilyennel nem nagyon tudsz mit csinálni

2010. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!