Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Áthívott a barátnőm?

Áthívott a barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátnőm át hívott náluk. Szülei megengedték hogy ott is aludjak, párszor már találkoztam a szüleivel de most hogy egész este ott leszek szerintem vinnem kellene valamit. Mit szoktak ilyenkor vinni? Én 18 ő 17éves
2017. máj. 4. 18:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem szokás minden ott alvásnál ajándékot vinni. Ez már nem is az első találkozás. Gondolom még fogsz ott aludni jó párszor. Későbbiekben ha a szülőknek bármiben kell segítség (szekrény pakolás, nagyobb dolgok mozgatása festésnél vagy ezer más dologban) akkor önként és dalolva jelentkezel. Ennyi, nem kell túl drámázni.
2017. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Komolyam egy 17-18!!évesnek a szülei engedélye kell,hogy ott aludhass.

Uff..ez nekem azért dúrva,ha ilyen szinten korlátozott volna anyám.

Még szerencse,hogy ebből a szempontból nem tiltott anya ,bármikor a barátomnál aludhattam. Nem kellett ehhez külön esemény,meg nem várta el a barátomtól hogy ajándékot vigyen o.O

Az én és a párom szülei is családtagnak vették . Addig lehettem /lehetek nálul ameddig akartuk.

És örülök neki,hogy olyan anyukám van,akivel őszinte lehetek és mindenben segít,tanácsokkal lát el.



Szóval csak egy ott alváshoz minek ajándék?vagy együtt fogtok vacsorázni?

2017. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mivel ott is alszol, én valami kaját vinnék.Nyilván nem egy bödön töltött kápsztára gondolok, hanem valami kis sütit(Akár boltit) vinnék.De ha házilag csinálod, az nagyobb plusz pont szerintem.

Ha szeretik a bort/pezsgőt, akkor vihetsz egy üveggel nekik.De ezt tudakold meg a barátnődtől.

2017. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Egy üveg bort és egy doboz csokoládét vittem akkor,első alkalommal mentem úgy oda hogy a szülei is ott voltak szóval gondoltam valami mégis kell.

Persze azután még jó párszor aludtam ott csak első alkalomra kellett valami mivel az egész hétvégét ott töltöttem, segítkezem közben fűnyírás meg ilyenek szóval már családtagnak számítok úgyhogy nincs para :D

Köszönöm mindenkinek a segítséget

UI: az óvszer mindig alap dolog :)))

2017. jún. 23. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!