Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A Barátom áthívott magához...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátom áthívott magához mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 evesek vagyunk most tobb mint 10 honapja vagyunk egyutt es athivott magához. Nem tudom hogy kizárólag csak a csillagnézés (lesz márc 25.en csillaghullás)miatt vagy mást is szeretnme. Mit csináljak?
2017. márc. 12. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Menj át hozzá.
2017. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle mit akar. "Te Béla, ha átmegyek, mit tervezel? Csak csillaghullást nézni összebújva, vagy mást is?" És utána megbeszélitek hogy te mire állsz készen.
2017. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg érdemes lenne megkérdezni hogy mit tervezett. De szerintem ha szexelni szeretne abba ne meny még bele.
2017. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
szerintem nyugodtan szeretkezzél vele,csak megfelelő védekezésről ne feletkezzetek meg
2017. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele őszinte. Ha szeretkezni akar, utasítsd vissza.
2017. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Menj át hozzá,de ha valami olyanra akar rávenni,amit te nem szeretnél nyugodtan utasítsd vissza.
2017. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk tűzijáték lesz. Gyere át inkább hozzánk. A csillagokat is lehozom neked :DD
2017. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat igazából én szeretnék ... de tudom higy még fiatalok vagxunk hozzá szóval nem valószinü hogy belemennék de ha akkor ott megkérdezi nem biztos hogy fogok tudni nemet mondani. Viszont ha tényleg csak csillaghullást akar nézni akkor kicsit tulgondoltam a dolgot. (De ha megkérdezem hogx ugye nem akarod ezt meg ezt csinalni es tenyleg nem.akkor nagyon beégek)
2017. márc. 12. 15:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem biztos hogy tudsz nemet mondani? Ember, van szád és eszed is talán, ha szexelni akar megmondod hogy nem. 13 évesen te még gyerek vagy, és nagyon fogod ezt később bánni ha most lefekszel vele. Arról nem is beszélve másoknak milyen véleménye lesz...
2017. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nemet kell, hogy mondj! Vagy legalább óvszer legyen nálatok!
2017. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!