Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Áthívott a barátnőm?

Áthívott a barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátnőm át hívott náluk. Szülei megengedték hogy ott is aludjak, párszor már találkoztam a szüleivel de most hogy egész este ott leszek szerintem vinnem kellene valamit. Mit szoktak ilyenkor vinni? Én 18 ő 17éves
2017. máj. 4. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Remélem nem a szüleinek akarsz vinni valamit. Mert akkor javaslom ne nézz annyi amerikai sz art.😅 mert náluk szokás ez legalábbis a filmekben én is ezt látom.

De a lánynak nyugottan vihetsz kis csokikát vagy valamit.

2017. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Csokoládét,virágot szokás vinni.
2017. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
"Virágot a virágnak." ;-]
2017. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

1es, remélem te lány vagy és nem fiú, mert igen hiányos az illemtudásod. Ha vendégségbe megyünk, illik vinni valamit. Anyukának vigyél bonbont, apukának egy jobb bort, vagy mindenkinek egy sütemény válogatást(kérdezd meg a lányt mik a kedvenceik).


Kérdező,neked meg gratulálok amiért ilyen illemtudó vagy, igazán jó ilyet látni.

2017. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Óvszert
2017. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először mentem át az első barátnőmhöz és ott is aludtam akkor egy doboz édességet vittem és egy üveg bort. (Tél volt és virággal nem akartam a táskámban a cuccaim összekoszolni kinnt pedig elég hamar 'jégvirág' lett volna)

Örültek neki, megköszönték és mindenképp 'jó pont' volt náluk. Persze késöbb kiderült, hogy nem isznak alkoholt, de a gesztusnak örültek. (Igen ezt megkérdezhettem volna a barátnőmtől is, de szándék a fontos.)

2017. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Legalább illemtudó vagy, ha már a helyesírásod pocsék. Ez dicséretes.

Apukának egy üveg jóféle bor, anyukának egy szép virág, kérdezd meg a jányt, hogy mi a kedvenc.

2017. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Óvszert :D
2017. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem valami csokit vigyél :)


Ha esetleg szoktál sütni, akkor süthetsz valami sütit is, és azt.

2017. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
16%
Óvszert
2017. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!