Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérem 12et végez, mit...

Testvérem 12et végez, mit vegyek neki a kicsengetésre?

Figyelt kérdés
ékszert ne mondjatok,nem szereti az ilyesmit(fiu) én lány vagyok :P
2010. máj. 15. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
pontosabban írd le mert nem értünk belőle semmit:)
2010. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az van, hogy elvégzi a 12. osztályt, elballag és az utolsó órájáról való kicsengetést ünneplitek? Mondjuk ilyet még én nem hallottam, de ennyit hámoztam ki a szövegből.
2010. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Erdelyben elek egy kisvarosban.itt ugy van hogy a suliba van az unnepely es azutan van egy ebed ahova csaladtagokat,baratokat hivunk el.es ilyenkor mindenki penzt vagy ajandekot ad a 12.esnek.en persze nem penzt szeretnek neki adni hanem egy ajandekot.
2010. máj. 15. 12:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elképzeltem,ahogy ott áll a termem előtt az egész rokonság,és mikor kicsöngetnek az utolsó órámról,kimegyek és ujjongva átadják az ajándékot h kicsengettek,tulélted,megcsináltad:DDD


Adj neki parfümöt

2010. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Erdélyben a ballagást kicsengetésnek mondják!

Sok az ész...

2010. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondoltam hogy ott máshogy hívják,de bocsánat hogy van humorom;)

Sok az ész...Sok hát :)

És a végére is írtam ötletet;)

2010. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vizipipa

valami jó fajta márkás pia (kalinka samovár, márkásabb whisky stb...

ha dohányzik, valami szép máskásabb öngyújtó

ha koncertre járós, akkor belépő valami fesztiválra

ha megy tovább tanulni, akkor valami olyan könyvet vegyél neki, ami a későbbi szakmájához, egyetemi szakához kötődik

attól függ milyen tipusú a tesód

19L

2010. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetne kinyomozni mire vágyik? ami a te pénzedből kitelne? Vannak olyan képes lexikonok ami 6-8 nyelven leírja a képek mellé a jelentést,ha mondjuk tanul jövőre még 2 új nyelvet akkor ez is jó lehet 6-7ezer forintba kerül,megrendelhető.
2010. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!