Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kíváncsi rám a...

Miért nem kíváncsi rám a családom?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és külön költöztem a szüleimtől,mert úgy gondoltam hogy a párommal olyan komoly a kapcsolatom hogy összeköltözzünk....!Lassan már fél éve nem lakom otthon és a szüleim nem keresnek.Nem hívnak telefonon csak 2-3 hét után,meg el sem jönnek....fél év alatt csak 1 x voltak!Úgy vettem észre,hogy az apám jönne,de az anyám nem akar!mikor le van eggyezve az időpont hogy jönnek az anyám mindig áthúzza hogy mégse,de az utolsó pillanatban....!Nagyon rosszul esik az egész!A nagymamám még 1 x sem volt itt,de szerintem nem is akar,pedig nem vagyunk rosszban...!A testvéreim is eljönnének de az anyám mindig talál szerintem ki valamit hogy azok se jöjjenek....!
2010. máj. 15. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek el ti hozzátok... Nővérem is különköltözött, az én szüleim sem keresik csak én, illetve ők ritkán, de nővérem hazajár olyan 1-2 hetente és nem utálják csak folyik tovább az élet nélküle is, próbálj te is hazajárni 1-2 hetente 1 napra
2010. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hétvégente hazajárok de már jól esne ha ők jönnének el...!
2010. máj. 15. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre az ugrott be,hogy nem kedvelik a barátodat,és úgy érzik,mintha ,,csalódtak volna" Benned.Persze ez csak feltételezés a részemről.
2010. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van benne valami mert szerintem is az anyám nem kedveli a barátomat,pedig nagyon sokszor segit ott náluk a ház körül meg anyagilag is nagyon sokszor már kisegitette.......és mégis.....
2010. máj. 15. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg a párod miatt van mindez,és nem miattad.Így fejezik ki az iránta érzett ellenszenvüket.Lehet,hogy ők külső szemmel látják esetleg olyan negatív tulajdonságait is,amit Te nem,mert elvakít a szerelem.Persze az is lehet,hogy csak ítélkeznek felette.Gondold végig.
2010. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy anyukádnak az az elfogadhatatlan, hogy vendégként menjen a lányához. Szerintem nálunk ez van, pedig unokázni jöhetnének már, de nem jönnek. Ha nagy ritkán erre tévednek, kb.10 percet vannak itt, és látom, hogy kínosan érzik magukat.

Azt igazán nem értem, miért nem akarja, hogy a tesóid menjenek, velük nem tudod úgy megbeszélni, hogy anyukátok utólag tudjon csak róla?

2010. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mikor itt voltak akkor anyu is kínosan érezte magát!Ha ment vécére még azt is bejelentette,pedig mondtam neki hogy nem kell bejelenteni és azt mondta hogy ő nem otthon van úgy hogy bejelenti....!Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 15. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a szülőnek neház szembesülni azzal, hogy már nincs rá szükség, hogy a pici lánya már nélküle is jól elboldogul, persze ezt tudatt alatt elfojtják a szülők, de mégis el tudom képzelni az érzést.
2010. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!