Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi ez? Nem bírok ezzel...

Most mi ez? Nem bírok ezzel együtt élni már, ez sok. Meg se tudom érteni őket.

Figyelt kérdés

Anya + apa állandoan veszekednek, kiabálnak egymással. hol sírnak, hol pedig rajta kapom őket, mikor sexelnek.. ma reggel is így volt, megyek le a fürdőbe (mellette a hálójuk van), sexelnek.. gyorsan leugranak egymásról aztán utána csináltam nekik kávét.. megitták, felöltöztem, akkor már kiabáltak. elkezdett mind2 sírni..

én ezt már nem bírom, és akkor a veszekedéseikbe belevonnak sokszor engem is, mikor semmi közöm nincs hozzá


2010. máj. 15. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a se veled se nélküled szindróma.

Sajnálom őket mert nem tudják megbeszélni a gondjaikat.

Mondjuk az ajtót becsukhatták volna miközben szexelnek!

2010. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ők sem értik egymást, hogy mért veszekednek :/
2010. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbáld meg kibírni őket, nem tudom hány éves vagy, hogy középsuli előtt állsz-e, mert akkor kolesz, ha középsulis vagy, akkor meg úgyis egyetemre mész, addig valahogy bírd ki őket, végül is a szüleid, vonulj el a szobádba, hangosítsd fel a zenét, ne is figyelj rájuk, ha meg be akarnak vonni téged, mondd meg nekik nem a te dolgod, beszéljék meg ők, téged hagyjanak ki, és hogy legyenek rád tekintettel
2010. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nahát épp mitn én meg a párom :S

Igen ez tipikusan a se veled se nélküled. Ez tőled független sajnos nem nagyon tudsz mit tenni- de légy pozitív- még szexelnek, az pedig mrá haladásnak bizonyul, sok családban aszexuális kapcsolat teljesen elavul, megszűnik, az pedig egyenesen a végét jelenti a kapcsolatnak ha amúgy is veszekedősek.

2010. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen szenvedélyes kapcsolatok.
2010. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!