Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek elmondták a szüleid,...

Nektek elmondták a szüleid, hogy hogyan ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés
Én többször is kérdeztem erről a szüleimet, de nem akarják elmondani, nektek elmondták ?
2017. ápr. 27. 21:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmondták. És mi is elmondtuk a gyerekeinknek.
2017. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
El, de meg is bánták.
2017. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyám nem mondja el, akkor is kitaláltam volna, mert együtt dolgoztak.

Nekem azt is elmesélte anyu, hogy mikor éppen megbeszélték apukámmal, hogy ők össze fognak házasodni - ez anyuék házának a kapualjában történt -, pont abban az időben volt fent nagyszüleimnél anyunak egy barátja, aki éppen megkérte a kezét a szüleitől. Volt egy csöpp meglepetés minden részről. A kézkérő fiúról tudni kell, hogy a anyám soha nem bíztatta, nem "jártak" együtt igazán.

A történtek elmesélésében azért csak anyukám vett részt, mert édesapám meghalt, mikor én 3 voltam. Ő már nem tudott nekem mesélni sajnos. :-(

2017. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmondta anyukám, meg a nagymamám is. :) Pedig nagypapámat sosem ismertem, több, mint 25 éve meghalt, én meg csak 15 vagyok.
2017. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem nem mondták el, mondjuk nincsenek is jóban. A születésem előtti dolgokról nem beszélnek.
2017. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
El.
2017. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem anno elmondták a szüleim és én is elmeséltem a férjemmel a 3 gyerekünknek. :)
2017. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Elmondták,nem nagy és megszokott sztori.
2017. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem nagyon akarták elmondani, mert jaj, nem érdekes... sztem azért, mert mind a ketten bepánikoltak '30-as korukban, hogy jaj, nem lesz senkim, és összejöttek, de látványosan nem szerelmesek egymásba, és ez nekik pont azért nem olyan érdekes. Pedig, mint később kiderült, Algériában ismerkedtek meg, szóval nem egy szokványos megláttuk egymást a 7-es buszon jellegű sztori.
2017. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!