Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 30 ev koruliek vagytok hol...

Ha 30 ev koruliek vagytok hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Itt ahol elek nem sok lehetoseg van ismerkedesre.Az interneten milyen oldalakon lehet komoly kapcsolat celjabol ismerkedni? Sok tarskereso oldalon csak olyanok vannak akik szexkapcsolatot akarnak.
2014. márc. 13. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Én kutyasétáltatás közben szoktam megismerni sok embert. Persze nem társkeresési céllal. :)
2014. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Igen tényleg így van,ha kutyával van az ember akkor sokkal nyitottabbak az emberek,ez már én is észrevettem.
2014. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egyelőre internetes társkereső párti vagyok. De majd ha nagyon nem működik, akkor váltok. :)

Nem nagyon járkálok sehova, ahol új embereket ismerhetnék meg. Nincs is kedvem jelenleg.

De majd ha nagyokat csalódok a netben, akkor aktivizálom magam, és útnak indulok. Úgy értem a hobbijaim szerint elmegyek majd ilyen-olyan programokra, ahol ismerkedni is lehet, ha nem is párkeresés céljából. Hátha. De ott még nem tartok. :) A netből meg még nem ábrándultam ki, csak sejtem, hogy ki fogok... :)

2014. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem érdemes fizetős társkereső oldalra regisztrálni...mert azok általában komolyabban gondolják,megfontoltabbak :)... ha még pénzt is áldoznak rá :)
2014. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem érdemes fizetős társkereső oldalra regisztrálni...mert azok általában komolyabban gondolják,hogy végre "megvegyenek" maguknak valakit, mert se az életben se az ingyenes társkeresőkön nem jöttek be senkinek:)... ha még pénzt is áldoznak rá, az azt jelenti, hogy ettől várják a problémájuk megoldását, egyébként tisztára ki vannak éhezve, és jó nekik az első szóbajövő... :)
2014. márc. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem nem egy ismerősöm talált párra (végül házastársra) internetes társkeresőn. Persze kitartás és önismeret kell hozzá.
2014. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!