Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek elmondták a szüleid,...

Nektek elmondták a szüleid, hogy hogyan ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés
Én többször is kérdeztem erről a szüleimet, de nem akarják elmondani, nektek elmondták ?
2017. ápr. 27. 21:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Nekem igen. Szeretnek nosztalgiázni, pedig még nem is öregek. 😊
2017. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt el is utaztunk oda egyszer egy hétvégére
2017. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze hogy elmondták.
2017. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Többször is :) Mindig nyúztam őket,hogy meséljék el.


Lehet,hogy egyéjszakás kaland,és azért nem szeretnék elmondani..Vagy valami hasonlóra tudok gondolni,de ne vedd magadra,nem bántásból írom,csak lehet,hogy szégyellik? ezek csak tippek,tényleg ne haragudj.

2017. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek igen. Sőt, ahhoz képest, hogy kifejezetten nevetséges, és abszolút a „korszellem” jellemzője, egész kicsi koromban.

Egyébként az ún. 08-on ismerkedtek meg, ami akkor a pontos idő telefonszáma volt (ma 180), és volt egy olyan sajátossága, hogyha a pontos idő elhangzása után belebeszéltél a telefonba, azt mindenki más is hallotta, aki ugyanakkor szintén vonalban volt a 08-cal. Akkoriban így ismerkedtek a fiatalok :)

21/F

2017. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Na most elméláztam. Tudom hol jött össze apám a nevelőanyámmal. Tudom, hol jött össze anyám a nevelőapámmal. De lövésem sincs, a szüleim hol a viharban találkoztak... :D

Mi a férjemmel konkrétan mutogatni szoktuk a gyerekeknek azt a helyet, ahol találkoztunk, ha arra járunk kocsival. :)

2017. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elmondták.


Meg kell értetned velük, hogy bármit is mondjanak, nincs szégyellni valójuk. De csak akkor mondd ezt, ha TÉNYLEG így is érzed, és bármi derül is ki, nem fogsz rájuk más szemmel tekinteni.

2017. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem mondták el.

Egy rokontól annyit tudok, hogy egy szülinapi bulin.


Bár az anyám sok mindent megtartott magának vagy "szépített" a dolgokon.

Mikor kérdeztem, akkor annyi volt a válasz, hogy nem az én dologom.

2017. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de kikövetkeztettem.
2017. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Elmondták, pedig egy egész hétvégés bulis valamin találkoztak.

Az egyik barátnőmnek még azt is elmondták, hogy egy disco wc-jében fogant...

2017. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!