Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Problémád van? Fordulj hozzánk!

Problémád van? Fordulj hozzánk!

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy sokaknak elég sok problémával kell megküzdeniük a családjaikon belül, és sokszor nem elég egyetlen kérdést feltenniük, mégis egy órát kell várniuk, míg ezt újra megtehetik. Ráadásul ha valamilyen gondod, problémád van, vagy egy itt szereplő kérdésedre nem kaptál kielégítő választ, most újra fel tudod tenni azt. Ne otthon őrjöngj, ha valami baj ért, hanem panaszkodd ki magadat itt, és majd közösen találunk megoldást. Mosolyra fel, indulhat a gépelés! :)
2010. máj. 14. 13:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
csináljunk egy közös MSN-t
2010. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

14:07-es vagyok (aki a problémát irta)

az is gond, hogy nem nagyon lehet ezt megbeszélni vele,mert nincs kedve beszélgetni vagy megsértődik,hogy nem is igaz...vagy hogy neki most ehhez nincs kedve meg ilyesmi. Pedig egyik oka,hogy őt választottam,hogy figyelmes volt és olyan "bújós" mint én. de mostanában már nem az :( és nekem nagyon hiányzik a gyengédség. Ilyen fajta vagyok,igénylem a törődést, az összebújást, a szép szavakat. Nem akarom őt elveszíteni,mert tényleg szeretjük egymást és ezen kívül minden rendben is van. csak ezt szeretném valahogy megoldani. és tanácstalan vagyok :(

2010. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem bármelyik családi problémára megvan a legegyszerűbb megoldás: Le kell ülni a problémás féllel, és őszintén megbeszélni a dolgot. Mástól, idegenektől érdeklődni maximum csak annyiban van értelme, hogy önigazolást, vagy még több kétséget nyerünk, ám ez nem a megoldás. Ha valaki közli, hogy a problémánk xy dolog miatt van, attól még az nem feltétlenül igaz és nem feltétlenül megoldás. De ha leülünk az érintettel, és kommunikálunk, többnyire az igazság fog kiderülni. Ez az oldal inkább alkalmas arra, hogy megkérdezzük, hol olcsóbb a csirkemell, mintsem érzelmi tanácsadásra.
2010. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Na én is beszállok :))

Az eddig feltett kérdésre azt tudom tanácsolni hogy szervezz vele több programot, ez tipiksuan annak a jele hogy beleunt a dologba a párod. megesik, főleg hosszu idő után. Keltsd fel a figyelmét újból, és minden rendben lesz.

A másik aki írt, a házas, nem emlékszem mikor írt:)

NE csald meg a feleséged. Az téged minősít. válj el, és keress másik nőt ha nem vagy bodlog, de azzal hogy megcsalod magadnak is ártassz ha tényleg hosszú, boldog kapcsoaltra vágysz. Egy szekszuális kaland van akinek jó, de általában nem célravezető, ha a célod ahosszútávú boldog kapcsolat.


Én már kipanaszoltam a problémáimat, és sajnos azt a választ kaptam amire számítottam. Az én bajom hogy a párom nem tudja kimutatni a szeretetét. sosem tudta, de egyre bunkóbb, pedig tudom hogy szeret, csak nem az a típus aki kedves. és msotmár szeretethiányom van.

2010. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
14:48-nak üzenem, hogy az én feleségemmel nem lehet leülni és megbeszélni. Ha nem úgy van valami, ahogy ő akarja, akkor addig zsarol, amíg el nem éri a célját, vagy totál ki nem készülök.
2010. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok jó ez az oldal!Valaki írta h csináljunk közös msn-t szerintem ez nem rossz 5let csak valakinek meg kéne csinálni.Én nem vállalom mert nem értek hozzá:)


Nekem is van problémám:((

Sajnos a párommal vannak bajok szerintem depressziós de ő nem vallja be.Nem tudom orvoshoz se vinni mert ő román állampolgár és nincsenek itteni papírjai.Az okot is tudom de nem tudom h rángassam ki belöle.Van 1 közös kislányunk is és nem szeretném h azt lássa h az apja mindig búskomor h állandóan kötekszik és mi meg állandóan veszekedjünk.sajnos nálam is elpattan sokszor a húr.Amúgy egy nagyon szeretetre méltó ember(volt) de elveszítette a munkáját a vállság miatt.Akkor már terhes voltam.Sajna azóta megváltozott.Most van munkája ha nem is olyan mint volt neki.Minden esetre nagyon szeretem és szeretnék neki segíteni.Tudtok tippet adni?

2010. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"14:48-nak üzenem, hogy az én feleségemmel nem lehet leülni és megbeszélni. Ha nem úgy van valami, ahogy ő akarja, akkor addig zsarol, amíg el nem éri a célját"


Akkor mi értelme a kapcsolatnak? Ahol nem lehet kommunikálni, ott nincs is annak értelme.

2010. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:09


Ez egy nehéz helyzet, és tudom hogy mégnehezebb amit most modnni fogok, de sajnos csak így látom esélyét a dolognak.

Neked kell türelmesnek lenned, vigyázni rá, törődni vele amíg rendbe nem jön. Itt is csak azt tudom mondani hogy szabadidőtökben szervezzetek közös programokat! menjetek el piknikezni vagy kirándulni, nem kell hozzá pénz sem, a lényeg hogy a párod szeretetben, békében, a családja körében legyen, és figyelj oda hogy türelmes légy mikor ő kiakad. Tudom hogy nehéz, de valakinek tűrnie kell... Sok sikert

2010. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Köszi 15:30:) Majd igyekszem
2010. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Valóban, írta itt egy válaszoló, hogy a megbeszélés kulcsfontosságú, és ez így van. Bizony le kell ülni mind a két félnek, és meg kell beszélniük a dolgaikat, ha más dolgok (pl. közös programok) nem segítenek. Egy legyen a kikötés: mindketten hallgassák meg a másikat. Így nem egy vitatkozás, hanem megbeszélés alakul ki. Az a válaszoló, aki a megcsalást részesíti előnyben, ne tegye! Legyen jobb ember a párjánál ilyen téren (is), legyen egy "makulátlan" erkölcsű személy azzal szemben, aki nem megfelelően viselkedik vele! Az persze természetes, hogy újdonságra vágysz, és ki akarsz törni, de ne így tedd, szerintem nem csak én kérlek erre! Ha kell, zárd le a kapcsolatot, lépj tovább, és utána legyen "ereszd el a hajamat" stílus, mert akkor teljesen értehő, de így... Próba-szerencse, hajrá! :) A szeretethiányos emberkének pedig fel a fejjel! Van megoldás! Tűzz ki gondolatban magad elé egy dátumot, egy időintervallumot, amíg meg szeretnéd oldani a problémát. Addig kövess el minden tőled telhetőt a kapcsolatotok feljavítására! Menjetek el moziba, egy kisebb túrára, vásárolj neki egy csekély kis ajándékot, mondjuk egy DVD-t, vagy menjetek el fagyizni, ha jó az idő, esetleg a strandra; jó megoldás lehet, ha mondjuk nekiállsz egy nyelvet tanulni, mondjuk eszperantót, amit az interneten keresztül is lehet, és őt is bevonod a dologba. Ha egy kicsit mindig újítasz a kapcsolatodon, talán ő is rájön, hogy a viselkedése nem helyénvaló. Viszont ha az időpont után sem változott meg a kapcsolatotok, akkor a beszélgetős részre kell ugrani, mert ez nem állapot. Nagy levegő, kifúj, indulhat a dolog? :)
2010. máj. 14. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!