Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Problémád van? Fordulj hozzánk!

Problémád van? Fordulj hozzánk!

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy sokaknak elég sok problémával kell megküzdeniük a családjaikon belül, és sokszor nem elég egyetlen kérdést feltenniük, mégis egy órát kell várniuk, míg ezt újra megtehetik. Ráadásul ha valamilyen gondod, problémád van, vagy egy itt szereplő kérdésedre nem kaptál kielégítő választ, most újra fel tudod tenni azt. Ne otthon őrjöngj, ha valami baj ért, hanem panaszkodd ki magadat itt, és majd közösen találunk megoldást. Mosolyra fel, indulhat a gépelés! :)
2010. máj. 14. 13:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
:D ám jó ötlet:))
2010. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
tök jó benne vagyok:)
2010. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

hát ez egy jó ötlet és nagyon kedves tőled. Kezdem is a sort.

Nekem az a gondom,hogy a párom valahogy egyre kevésbé foglalkozik velem. Úgy érzem kezdünk eltávolodni. A kapcsolatunk elején sokszor összebújtunk csak úgy, mindig mondott szépeket, hogy mennyire szeret,milyen jó,hogy vagyok neki stb.

Most meg szinte semmi, az ágyban minden rendben van, teljesen kielégitjük egymást, csak nekem hiányzik, hogy azon kívül is legyen egy kis gyengédség.

Tudom hogy sokat dolgozik és ezért fáradt, de én csak egy kis összebújást vagy ilyesmit szeretnék és sajnos egyre ritkábban kapom ezt meg tőle.

Nagyon szeretem és tudom,hogy ő is engem,csak szeretném,hogy jobban kimutatná. Egyébként 3 éve vagyunk együtt, 2 éve élünk együtt.

tudtok segíteni?

2010. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
okéé :) De azért szerintem jobb lenne, ha egy oldalon panaszolnánk ki magunkat. vagy valahol regisztrálnátok és megadnátok a cimet :) Mert amiket írunk, mások lefikázhatnák :/
2010. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
szerintem is kéne valami oldal
2010. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
14:07-nek üzenem, hogy ezzel én is így vagyok. Az utóbbi időben totál rideggé vált a párom, hiába mondom, hogy nekem több szeretet, több kedvesség kell, teljesen reménytelen. Eddig még nem csaltam meg, de mostanában már nagyon durva dolgokat művel ellenem, úgyhogy mivel valószínűleg úgyis válás lesz a vége, lehet hogy megteszem. Csak én nem futó kalandra vágyom, hanem olyan kapcsolatra, ahol minden nap szeretheti a párját az ember. (41F)
2010. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
igen az nagyon jó lenne, mert így sokszor nem lehet lelket önteni a másikban ami sokszor nagyon jól esne, mint most nekem is:(
2010. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
bármilyen kérdést feltehetek?
2010. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló helyzetben vagyok én is, próbálom férjemmel meg beszélni a problémát, de ő sosem ér rá, pedig szeretjük egymás és minden jó csak kommunikálni nem akar , de ő panaszkodik
2010. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
persze bármilyet!!!
2010. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!