Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év házasság után milyen a...

3 év házasság után milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Olyan, mint volt? Jobb? Rosszabb? Pozitív, negatív csalódások?
2010. máj. 14. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Bár nem vagyunk házasok, de már négy éve élünk együtt. Vannak nehéz napok, sőt van olyan amikor annyira de annyira borzalmas pillanatokat tudok átélni. Persze az ellenkezőjét is átélem. Az elmúlt években megismertük egymást, közelebb kerültünk. A kezdeti lángolást felváltotta a szeretet, a mélység, a tisztelet. Jobb mint az első időszak.
2010. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az az igazság, hogy mi 4 éve élünk együtt, de tavaly decemberben házasodtunk össze. Nem tudok semmi rosszat mondani a férjemre. Ugyan olyan figyelmes, ugyan olyan segítőkész, akár háztartásról, főzésről, akár gyereknevelésről legyen szó. Ebbe a házasságba, ami akkor még kapcsolat volt, én egy kamasz lánnyal jöttem, aki mára 17 éves és van egy közös pici babánk. Én csak azt tudom mondani, hogy az elmúlt 4 évem csak boldogság vele! Mindenkinek ilyen boldog házasságot kívánok! Ja! Mielőtt valaki azt gondolná, hogy madame vagyok, az téved! A férjem hajnal 4-től dolgozni megy minden nap, este 6-7 mire haza ér. Míg nem lett meg a pici, addig én is dolgoztam reggeltől estig. Míg vidéken laktunk hatalmas kertünk volt, amit együtt kapáltunk, gondoztunk. De mai napig azon vagyok-vagyunk, hogy tiszteljük egymást!
2010. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lassacskán 6 éve, hogy ismerjük egymást a férjemmel. 2 hónap után költöztünk össze. Azóta együtt jóban-rosszban. Én imádom még mindíg és ugyanezt kapom vissza. Ő a legjobb barátom, a szerelmesem, a mindenem.

Sokáig vártam rá de megérte.

Tiszteljük egymást, segítjük egymást és igyekszünk mindent megbeszélni.

Az első babánkat várom és ő is mert képes terhességi tüneteket produkálni...vicces de tény.

2010. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi prímán megvagyunk. Ugyan úgy tombol a szerelem mint eddig.
2010. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi 9 éve vagyunk együtt, 8 éve vagyunk házasok, és 2 hónap után költöztünk össze. Az ő családja engem fúrt, az enyém a férjemet, de mi annál jobban szerettük, szeretjük egymást. Azóta házat vettünk, van 3 gyönyörű gyermekünk. És határtalanul boldogok vagyunk. És persze mind a mai napig szerelmesek vagyunk egymásba!
2010. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az jó

mi 3éve és 2hónapja vagyunk együtt,van egy gyönyörű 9hónapos fiúnk,de az elején még nagy volt a szerelem,azóta annál jobban múlik

Már nem olyan,mint régen,és már szerelmes se vagyok...csak nemtom...

így vagyunk

És ez tudom nem jó:(De nem bírnék már élni se nélküle

ez ilyen se veled se nélküled kapcsolat

2010. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnálom! Az igaz, gyerekvállalás átrendezi a sorrendet, de remélhetőleg újra egymásra találtok majd!
2010. máj. 23. 08:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve vagyunk együtt, 2 éve vagyunk házasok és van egy 2 éves kislányunk. :) Nagyon szeretjük egymást, vannak (és voltak, illetve biztosan lesznek) nehézségek (főként gyereknevelés terén), de a szerelem, szeretet megvan. Nyilván teljesen más a kapcsolatunk, mint az elején volt, amikor a lángolásos időszak volt, az olyan felhőtlen.... Ma már mások a hétköznapok, vannak viták is, de boldogok vagyunk. 35/N 33/F
2010. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem ugyanolyan jó!:) a férjem nemcsak a szerelmem hanem a lelkitársam is egyben és kitünö a kapcsolatunk:) és imádja a kislányunkat is.

22/L

2010. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!