Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg nem...

Szerintetek tényleg nem figyelek rá?

Figyelt kérdés

Én a barátnőmnek mindig megengedtem, hogy oda menjen ahová akar. Tudtom h nem csalna meg. Nem vagyok féltékeny ha más pasikkal van (a haverjaival)csak akkor ha valamelyik teljesen rá van kattanva. Pár ismerősöm szerint szar férj lennék mert tuti h nem venném észre ha megcsalna és nem figyelek rá. De most azért mert hagyom h jól érezze magát?

24/F


2010. máj. 14. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha neked ez jó, hogy hagyod, hogy nélküled járjon el szórakozni, tényleg nem figyelsz rá, majd lesz valaki aki jobban törődik vele és együtt mennek el.
2010. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írta, hogy együtt nem szoktak menni. Mind1


Én lány vagyok de az én barátom is hasonló. Én többször is megkérdezem tőle, hogy biztos nem haragszik-e. Van egy barátnőm akinek annyira féltékeny a pasija, hogy ha a csaj beszélget egy pasival msnen akkor már egyből azt hiszi, hogy megcsalta vagy meg akarja.

2010. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ne hallgass azokra akik messze menő következtetéseket vonnak le a hozzáállásodból.talán irigyek,mert őket rövid pórázon tartják

amit teszel,teljesen korrekt, ha nem él vele vissza

néha kell a külön mászkálás mindenkinek, ha eközben megfelelő minősgi időt töltötök együtt is

nem is nagyon hiszem,hogy észre kéne venned ha megcsalna, ugyanis akit nem korlátoznak, aki nem klényszerül kerülő utakra, az az ember őszinte és hűséges marad az esetek számottevő többségében

megcsalás ellen pedig nincs védőoltás, ha rátelepednél,csak rontanál a helyzeten

2010. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj, csak irigykednek rád azok, akik nem bíznak annyira a párjukban, hogy elengedjék egyedül...! Ha nem engednéd, hidd el akkor sokkal nagyobb lenne rá az esély, hogy csakazért is félrekacsint, titkolózik - így meg semmi oka rá! Ha így jól működik a kapcsolatotok, ne törődj a vészmadarakkal!

27/L

2010. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

"Van egy barátnőm akinek annyira féltékeny a pasija, hogy ha a csaj beszélget egy pasival msnen akkor már egyből azt hiszi, hogy megcsalta vagy meg akarja."

Az én párom doszt ilyen!

Hidd el, jobb, hogy így viselkedsz,engeded, mintha olyan lennél, mint a fenti példa.

22/L

2010. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem irigység
2010. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is olyan mint te, ő 32 éves.

Elmegyek barátnőkkel valahová, felhív megkérdezi hol vagyok, aztán mikor mondom neki, akkor mondja "Akkor nem zavarlak, pletykáljatok". Ez nem jelenti azt, hogy nem törődik velem, esetedben te a barátnőddel.

A törődést mással kell kimutatni (gyengéd ölelések, apró figyelmességek). Ha te megbízol a barátnődben, akkor miért aggódsz? Szerintem tuti jó az ilyen pasi, aki hagyja a barátnőjét külön életet is élni.

21 L

2010. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed, hogy nem veszed el a szabadságát, én azóta szenvedek, mert a párom sehová nem vitt el és ő sem járt el sehová, és most engem hibáztat, pedig én mindig mondtam, milyen jó lenne szórakozni. Jól csináljátok! Gratula
2010. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A másikkal szemben érzett bizalom az alapja egy jó kapcsolatnak!!!


Nincs is annál megnyugtatóbb, mint érezni, hogy a másik nyugodt szívvel hagyja, hogy külön programokban is részt vegyen az ember. (Így még megcsalni is rosszabb lehet, mert valami nagyon fontosat játszik el.)


És ki állítja, hogy csak azt nem csalják meg, aki állandóan gyanakszik, ellenőríz, nyomoz? Sőt, állítom, pont az ilyen embert fogják ... otthagyni.

2010. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jó, hogy bízol benne, és a lelkiismerete sem fogja engedni, hogy visszaéljen ezzel.
2010. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!