Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előttetek meddig mennek el a...

Előttetek meddig mennek el a szüleitek?

Figyelt kérdés
Úgy értem csókolóznak előttetek ? Mennyire nyíltak mikor tudják, hogy otthon vagytok ? Még az is érdekelne, hogy mi az a szint ami még normális és ami már átlépi azt a határt
2017. ápr. 21. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Mondd meg nekik, hogy ne előtted csinálják, ha zavar. Az a szint normális, ami másokat még nem hoz zavarba. Ez minden családban, sőt minden egyes gyerek esetében más és más lehet. Elvárható, hogy erre legyenek tekintettel.
2017. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

100 meter tavolsagig :D

(Elvaltak 13 eve)

2017. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

A csókolódzás a világ legtermészetesebb módja.

A szeretetet tükrözi, és ha zavar, menj átt a szobádba és hagy őket szeretkezni.

Te is fogsz egyszer így viselkedni és abban semmi rossz nincs.

A szeretet igaz, hogy intim dolog, de nem szégyen, hanem pont jó példa.

Felvilágosulni egy jó párkapcsolatról sosem árt, inkább használ.

2017. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Puszit adnak egymásnak. Vagy fenék tapizás. De a szüleim nem éppen olyanok, akik nyilvánosan csinálnának bármit is. Én már külön élek a férjemmel, de mi is ilyenek vagyunk. Kézenfogva menni az utcán nem probléma, puszit adni egymásnak az utcán találkozáskor nem probléma. De szerintem nem kellene mindenki szeme láttára szájnedveket cserélni hosszú perceken át. Az ilyenek zárt ajtók mögé valóak.
2017. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ölelés, puszi, csók. De nem fogdossák egymást és nem csókolóznak előttünk.
2017. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ölelés, puszi is ok. Ha lepihenünk, vagy csak filmet nézünk, van, hogy összebújva tv-zünk. Mondjuk én soha nem tudok úgy ledőlni, hogy ne bújna valaki hozzám. Ha nem a gyerekek, akkor az apjuk. :) Volt már, hogy rajtakaptak a gyerkőcök, hogy csókolózunk az apjukkal, de nem sűrűn fordul elő. És nem csináljuk direktben előttük.
2017. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

Családi körben teljesen mindegy.

Így legalább sokakban nem kell magyarázkodni,

Mi pl.együtt fürdünk itthon, és csókolódunk is,. a gyerekünk tanulhat belőle, mert elég nagy a kádunk, hogy elférünk 4-en is a kádban.

Családunkban nincs intim probléma.

Ha úgy tartja kedvük előtte is szeretkezünk.

Mert kíváncsiak.

Ennél jobb tanítás aligha van.

És az egy hülyeség, hogy gyerek ne tudja meg mi az ami érdekli.

Előbb-utóbb választ fog úgy is keresni.

A gyerekünk nálunknál ki tudná jobban felvilágosítani?


Nem vagyunk egymás előtt szégyenlősek.

Emberekből vagyunk.

Előbb utóbb nekik is lesz fanszörzete.

A nagy fiam előttem vetkőzik (14 éves), a lányom szintén, és akkor mi van?

Család vagyunk.

2017. ápr. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

"A szeretet igaz, hogy intim dolog, de nem szégyen, hanem pont jó példa."


Nem a szeretet a téma, hanem a szex.

2017. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

"sokakban nem kell magyarázkodni" - ???


"Családunkban nincs intim probléma." - Majd lesz. :) Lehet, hogy a te gyereked tette fel a kérdést...


"Ha úgy tartja kedvük előtte is szeretkezünk. Mert kíváncsiak." - Aha. És ha majd arra lesznek kíváncsiak, hogy milyen a drogfogyasztás, akkor előttük fogjátok belőni magatokat? Csak azért, mert kíváncsiak és hadd tanuljanak?


"Ennél jobb tanítás aligha van. ... A gyerekünk nálunknál ki tudná jobban felvilágosítani?" - Nem csak szemléltetéssel lehet tanítani. Lehet, hogy adott esetben sokkal többet érne, ha felöltözve beszélgetnétek. Pl. arról is, hogy a gyerekek mit gondolnak a hozzáállásotokról, nem zavarja-e őket. Főleg kamaszkorban.


És nem csak arra kéne megtanítani őket, hogy mit hogyan kell, hanem arra is, hogy mit, hol, mikor nem illik.

2017. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
60%

Hát én még csak egymáshoz érni sem láttam őket, mióta élek. Együtt laknak, csak utálják egymást.


Amúgy az ölelés, puszi szerintem normális. Az egymás nyelvének a másik torkába nyomása és a tapizás nem való mások elé, beleértve a gyerekeket is. Most nem arról beszélek, amikor bezárkóznak és ott csináják, hanem amikor pl. a nappaliban a gyerek előtt.

2017. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!