Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a húgommal?

Mit tegyek a húgommal?

Figyelt kérdés

Ha szüleink rajta kapnak, hogy veszekszünk a húgom-nevezzük H.-nak- mindig hárít, rám keni a dolgokat.

Úgy érzem neki többet megengednek.

Ha szólok valamiért: miért szólok bele... stb.

viszont ha ő szól én egyből elő vagyok véve


Ha anyáék nincsenek otthon állandóan az van amit ő akar.

Ha azt csinálom amit mond/akar akkor én vagyok a világ legjobb nővére, de ha "ellentmondok akaratának" én vok a hülye, a létező legrosszabb.


Ha nem értem, mit motyog az orra alatt, és visszakérdezek H. ezt mondja: "Úristen! Jól van, hagyjuk, süket vagy!"


Na, hát köszönöm, én ebből nem kérek.


Mit csináljak vele, hogy végre FELFOGJA: nem ő az úr?!


2010. máj. 14. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutass példt, hogy szerinted hogy kell viselkedni, meg ne féltékenykedj.
2010. máj. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!az én öcsém most volt 17..kezelhetetlen a gyerek...ha szólok hozzá ez a válasz : mi van te f*sszopó k*rva?!

volt olyan h megfenyegetett h ha nem engedem a gép elő azonnal eltöri a nyakam...

neki minden meg van engedve..én ha ennyi idősen így viselkedtem volna még az utcára sem tehettem volna ki lábam..

anyáék még talán valamennyire bírnak vele,de ha nincsenek otthon nem is lehet a közelébe menni..egy rossz szó és tényleg van annyira "idegbeteg"hogy eltörje a nyakamat,csak mert nem azt csinálom amit ő akar..

csak 1 példa:otthon voltam,tanulni szerettem volna,de annyira hangosan hallgatta a "zenéjét",hogy képtelen voltam odafigyelni,átmentem szólni h csak 1 kicsit halkítsa le...az volt a válasza h ha nem takarodok ki a szobából és hozzámerek érni a hangalaihoz akkor megöl..

én csak annyit csináltam h az elosztót lenyomta...erre ő felugrott és meg akart fojtani,ha nem lett volna időm bezárkózni a másik szobába megmondta h megölt volna..

és nem lehet vele mit kezdeni..

Anya már beszélt gyerekpszihológussal,akinek az volt a válasza:ezért nem kell orvoshoz vinni,mert ez a mai gyerekek 90%-ánál észlelhető viselkedés..

az orvos szerint ez normális..szerintem viszont NEM!!


Szerintem ha megoldható ne is szólj rá,nézd levegőnek...vagy ülj le beszéld meg a szüleiddel ..ha nem megy vigyétek dokihoz...szerintem ez a viselkedés nem normális és nem is elfogadható

2010. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ne hagyd magad zsarolni,mert annyira a "fejedre nől",hogy utána tiszta lelkibeteg leszel.Először a H.val beszélj,hogy valójában mi is a baja veled?...Írigy,féltékeny? Utána a szüleiddel ha H.-nál nem jutsz düllőre.
2010. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hé, nem közös a húgunk? :D

Sajnos, ezzel semmit nem lehet csinálni, nálunk ugyanez van. Én azzal a gondolattal békéltetem magam, hogy "Mindenki azt kapja vissza az élettől, amit másoknak adott."

Nincs okom bűntudatra, megpróbáltam tenni az ellen, hogy ilyen legyen, nem ment. Az én lelkiismeretem tiszta.

2010. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, megettem már kenyerem javát, unokáim vannak, de ilyen szülőkről még nem is hallottam. Hogy lehet így nevelni két gyereket? Ha az én gyerekeim (egyik a másikkal ezt tette volna, úgy éreztem volna, hogy egyik kezemmel ütöm a másikat, Sajnos ez nem a kistestvér, hanem a kedves szülők felelőssége. Akit a fiútestvére meg akart ölni,üzenem, sürgősen vigyétek a gyereket pszichiáterhez, mert elképzelhető, hgy skizofrén a gyerek!! A pszichológusok egy része szerint minden természetes, sajnos több halál volt már emiatt, pl, mikor a többszörös gyilkost a pszichológus javaslatára kiengedték a zárt intézetből, és újra gyilkolt, Erre csak az volt a válasza, ő nem gondolta, hogy újra gyilkolni fog. Szóval jobb lenne komolyan venni, ha a szüleid nem foglalkoznak vele, fordulj a gyámügyhöz. Ők akkor már hivatalból is kötelesek lesznek kivizsgálni az ügyet.
2010. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!