Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezhetném meg...

Hogyan kérdezhetném meg apámtól h ott aludhatoke?!

Figyelt kérdés
Nemrég tudta meg apukám h nem vagyok szűz,nem viselte rosszul,de azóta szóba se került,szombaton szeretnék ott aludni barátomnál(egy éve vagyunk együtt) soha nem aludtam még fiúnál,17éves múltam!Szeretném ha felnőttként kezellne és tényleg elengedne,vita nélkül,h lehetne ezt a leghatásosabban megkérdezni?! segítsetek:(
2010. máj. 13. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

nálam anno ez jött be. megtiltották az ott alvást, de bulizni mehettünk együtt. nyíltan feltettem a kérdést: miért jobb ha azt hazudjuk hogy buliban voltunk és hajnalban hazamegyek, miközben együtt töltöttük az éjszakát?

erre elengedtek

2010. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
19:21 ez egy jó kérdés. :)
2010. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Apum a derekam kettétörte volna, ha ilyen jellegű kérdéssel állta volna elé. Fogalmam sincs. A legjobb ha őszintén. Abból nem lehet nagy baj. Szorítok! :)
2010. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát bulizni engem is elnegednek,de én midnig is bulizni voltam akkor:$ és akk meg rosszabbul járnék ha asszondom h hazudtam oankor,miközbe am nem is! nemtudom az én derekam kettétörnée,de vhogy megkell kérdeznem:( egyéb ötlet?:$
2010. máj. 13. 19:30
 5/6 A kérdező kommentje:

ja és mellesleg egyszer már mekérdeztem de nem engedte(de akkor még nem tudta h nem vagyok már szűz) nála eza zavaró,de msotmár tudja,mi lenne akadály?:/

hiba mondom el neki h nem a szexről szólez,imádnám ha mellette kelhetnék fel :( nem hiszem h nagyon elhinné...

2010. máj. 13. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel apukád tudja, hogy nem vagy már szűz, elvileg másként állna a dolgokhoz. Lepd meg esetleg valami kedvességgel, csinálj neki egy vacsit vagy vmit mire hazamegy a munkából és utána vázold fel neki a helyzetet. Mondd hogy szeretitek egymást, és mivel nem 1-2 hónapja vagytok együtt rájöhetett már ő is, hogy ez nem a szexről szól. Csak szép nyugisan, ész érvekkel. Ha könyörögsz sokmindent nem érsz el. Esetleg ha ezt nem engedi, akkor kérd meg, hogy a fiú hagy aludjon nálatok. Ezt lehet, hogy hamarabb megengedi, mivel te mindig az ő kicsi lánya maradsz :) Sok siker, majd írd meg, hogy mit mondott :)
2010. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!