Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy albérlet...

Mennyibe kerül egy albérlet fenntartása?

Figyelt kérdés
frissen összeköltözött(tizen-22 évesek)mennyiből jöttök ki havonta?
2010. máj. 12. 22:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Lakbér 30 ezer (másfél szobás panel, lakótelepen, átlagos környék), rezsi kb ugyan ennyi.

Na most, hogy kajára mennyi megy el... Hát ezt külön még sose számoltam ki, talán 40 körül, de nem tudom, mert azért másra is költök.

2010. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja, és ez bútor nélküli, én bútorozottba tuti nem költöznék :)
2010. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy 30 négyzetméteres lakás mindennel együtt olyan 70ezer szokott lenni havonta.
2010. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szia nekem és a barátomnak egy hónapba 2-300 ezer Ft simán elmegy kajára... igaz mi homárt, osztrigát és a drága pezsgőket is szeretjük és a vállalkozásunk miatt nincs idő főzésre igy csak az étterembejárás van."


Igen, minden bizonnyal nincs idötök csak étteremben enni éppen ezért van idöd még tanácsokat is adni!

2010. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem ne vegyük komolyan, valszeg csak gizdulni akart egyet xD
2010. máj. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem is vettem, csak úgy megjegyeztem.

Huhh az lemaradt, hogy megnyalhatja a tökömet az ilyen bunkójaXD

2010. máj. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekünk havi 130 a kaja + üdítő, 2embernek,

de ebben a házi állataim kajái is benne vannak :)

2010. máj. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nekünk albi: tatabánya,egy szoba négyemeletesben 4. emelet. két ember,ebből egynek van rendes keresete,a másiknak hol ez hol az :)


albérlet:25

áram:7

melegvíz+fűtés:9-16(tél-nyár/szerencsénk van mert a közelben van az erőmű)

hidegvíz:1-2(párom meloba zuhizik,spórolunk:)

biztosítás:2

közös ktség:4,5


Ősszes:49,5-55,5-ig


kajcira: jobbára szendvics virsli rántotta meg ilyesmi amit eszünk,kb 1 héten egyszer főzök,de mindig kihozom a kaját egy ezresből(hűtőnk nincs igy max 2 napra tudok főzni,jövőhéten veszünk,már nagyon várom :)

szoktunk rendelni is,mivel van melegétkezésink havonta 18e,annnak a fele rendelésre megy el(de jó,mert van egy hely ahol 370egy burger és rohadt finom;)meg üdítőket veszünk sokat+dohányzás,sodort cigi,kettőnknek 15kb-tanulhatna sokmindenki mert én egy doboz cigi árából hozom ki a 4 napi adagomat :D


kajcira összességében olyan 40 megy el+albi ~50+bagó 10


nekünk kb 100e mindenünk egy hónapra,párom általában kb ennyit kap,én csak családit +alkalmi munkákért és a kis vállalkozásért(sajna az eddig inkább veszteséges...most kezdek)


rem segitettem:)

17L

2010. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szolnokon a szecskán 30 körül már kapsz albérletet.A rezsi + közös ktg. olyan 20 körül van. Ha a kaját magadnak főzöd, az sokkal olcsóbb mert ott a Lidl, Tesco, penny itt be tudsz vásárolni. Így ez sem olyan egetverő összeg. Ha ketten vagytok, pedig minden ugyebár feleződik.
2010. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!