Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a 23 éves lányotok közölné, hogy 53 éves a párja?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 22:09
1 2 3 4 5
 31/41 sadykowich ***** válasza:
43%
Ha van sok pénze, akkor örülnék, kifizethetné a tata a lakás hitelemet.
2017. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
91%
Már mért fizetné ki a vő az anyósa lakáshitelét?....
2017. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 nagyszalonta válasza:
21%

csak azt tudnám mondani, hogy :

szivecském, ez nagy baj !

2017. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
21%
Ja, tudom APAFEJ című film, meg a didibáros csaj az öreg impotens faszival! :-)
2017. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 kokohoho ***** válasza:
74%
Ennyi idős lányom van és valószínűleg nagyon elszomorítana a tehetetlenség és a tudat, hogyha lenne is unokám, az apja öregebb lenne, mint a nagyapja (mármint én). Sajnos arra sincs garancia, hogy egy fiatalabbal, sokkal elégedettebb lehetek, mivel sok közöttük a semmire való, komolytalan, jövőkép nélküli, gyenge akaratú, divat majom. Azt nem tudom, hogy szerencsére-e, vagy sajnos, de ezzel kapcsolatosan nincs és nem is lehet semmi tenni valóm, ha nem akarom elveszíteni, el kell fogadnom a döntését és csak reménykedhetek abban, hogy sikerült értelmes, egészséges gondolkodású, embert nevelnem a gyermekemből és abban is, hogy sikerül találnia egy hasonló gondolkodású, mindenben hozzá illő társat és együtt öregszenek majd meg. Akárhogyan is, az Ő döntése, az Ő élete, én meg segítem, amiben és ahogyan tudom!
2017. ápr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
68%
Csak az évek számából nem lehet szeméklyiséget elemezni. Mindenképp vágj jó képet hozzá, és ezt szívből tedd. Ellenkező esetben elidegeníted a gyermeked. Én egy dologra koncentrálnék, de ezt kortól függetlenül, hogy ne legyen korai gyermekáldás, mert az már egy életre szoló elköltelezettséget jelent. Én támogatnám, hogy éljenek együtt, és minél hamarabb derüljön ki, hogy működik-e a kapcsolat. A lányod még a vadászmezőn jár, tapasztalatot kell szereznie, hogy kit akar társnak. Egy idősebb férfi remélhetőleg kényezteti,így a lányod megtapasztalhatja, hogy vannak kedves, odafigyelő férfiak. Mindenki példákat ír, így én is meosztok veled egyet. Fordított helyzet esett meg ismerősi körökben. Fiatal fiú, 45 éves nő. Az első kétségbeesés után az anyuka nem ellenkezett, a fiát jól tartották, aztán vége lett a kapcsolatnak, és maradt a barátság. A legfontosabb, ne ess kétségbe, az idő nagyon sok mindent megold. Mi lenne, ha egy korabeli állandóan bulizó, felelőtlen fiúval járna. Valószínű, hogy az ilyenekből lett elege, és kipróbálja milyen egy érettebb férfi szerelmének lenni. A világ nem dől össze, és minden csoda 3 napig tart, csak ne pánikolj!
2017. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
34%

Az éremnek mint tudjuk, két oldala van.

Sajnos itt mindenki abból indul ki, hogy egy 23 éves lány, az csak egy címlapokon szereplő, kifogástalan modorú és viselkedésű, intelligens bombázó lehet.

Az 53 éves pasas pedig kizárólag egy járókeretes, lepukkant és alkoholista rokkantnyugdíjas lehet, aki mindenképpen a leány "ártatlanságára" hajt, miközben ingázik az SZTK és a kocsma között.


A valóság azonban teljesen más!

Egy 23 éves csaj az a mai világban sok mindennek mondható, csak "ártatlannak" nem, hiszen azt még tizenévesen elveszítette valamelyik dizsiben. Ráadásul több partnere volt mint az 53 éves pasasnak egész életében. S ha más itt tartunk, valószínűleg bármikor az asztal alá issza a pasast is két füvezés között. Se kialakult egzisztenciája, se világképe nincsen, a főzésről is csak annyit tud, hogy hogyan kell pizzát rendelni, vagy merre található a legközelebbi McDonad's. Elvileg egyetlen "kincse" van, de már az is régóta lyukas.

Egy normális életvitelű és egzisztenciájú ötvenes pasasnak az őszülő halántéka és a sármos megjelenése mellett igen komoly egzisztenciája lehet, és úgy kell lépten-nyomon elhessegetnie a rányomuló nőket.

Ráadásul -a medencés villája és a sportkocsijai mellett- valószínűleg esze is van, és tudja, hogy mit akar. Pontosan tudja, hogy egy huszonéves csaj mire jó, és arra is csak ideig-óráig.

Ha normális kapcsolatot szeretne, akkor nem egy a fészen szingliként posztolgató "kiforratlan csitrivel" kezdene, hanem egy érett (de nem túlérett) nővel, aki elég művelt és intelligens őhozzá. Aki nem csak -ideiglenes és cserélgethető- díszlet lenne mellette, hanem egy valódi társ, akivel nem vall szégyent ha pl. egy társaságban, vagy nyilvános helyen meg kell szólalnia.


Természetesen nem akartam általánosítani, és nyugodtan le is lehet pontozni.

Pont találtam egy ilyen korú valami Clooney nevű "öregembert", bár tudom, hogy itt a gyíkon senkinek sem kéne.

[link]

2017. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
93%

#37 ilyen sztereotíp f.aszságot rég nem olvastam. :D

20/L, aki tud főzni, és nem dizsibe vesztette el.

2017. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Hát nem vagyok szülő, de én biztosan meglepődnék. Megbizonyosodnék róla hogy jófej-e a pasi és nem csinál semmit rosszat a lányommal. Végül is ő tudja :)
2017. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
57%

10:05

"#37 ilyen sztereotíp f.aszságot rég nem olvastam"


Nem is neked szólt!

(Igaz, hogy elfelejtettem odaírni, hogy csak a 20-as IQ felettieknek szólt!)

2017. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!