Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a 23 éves lányotok közölné, hogy 53 éves a párja?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 22:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
83%
Leülnék, innék egy pohár bort, lehiggadnék hogy ne roganjam le szegényt az indulataimmal, aztán megkérném higy meséljen az illetőről. Te ismered a gyerekedet..ahogy mesél róla, nyilván érezni fogod, hogy komoly-e a dolog vagy sem. De túlságosan nem aggódnék azért. Az idő mindenre megoldást nyújt.. meglehetősen kicsi az esélye, hogy ő lesz számára az igazi, ha meg mégis, akkor legalább biztonságban tudhatod a gyereket egy valószínűleg már sok mindent megélt és ezáltal nagy eséllyel lecsillapodott férfi mellett. Amúgy érdekes, pont van egy ilyen eset az ismeretségi körömben:) Szegedi szülők, Pesten élő lányka:)
2017. ápr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
82%

Kiakadnék, mint a rigalánc, de megpróbálnám nem letámadni a lányomat.

Szerintem kezelhetetlen hosszú távon egy ekkora korkülönbség, de erre maguknak kell rájönni, én, mint anya nem tudnék hatni ra, ha szerelmes.

De mégegyszer a kérdésre válaszolva: nagyon nem örülnék neki!

De kb. Ennyit tehetnék az ügyben.

2017. ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
69%

Szomorú lennék, mert rosszul esne, hogy olyan ostoba mint az itt irkáló huszonegykét éves buta tyúkok.

Azt gondolni, hogy egy húszéves lány szellemileg társ lehet egy ötvenes férfinek igen nagyfokú ostobaság. Vagy ha így van, akkor az az ötvenes férfi van valahol értelmi szinten nagyon elakadva.

2017. ápr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
41%
Lelke rajta, legalább nem idióta macskajancsi, mint a mostaniak.
2017. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon nevetnék, hogy apjakorbeli fószerrel áll össze. :D
2017. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
96%

"Kiakadnék, mint a rigalánc" 13-as, ez jó... nagyon jó!!!

Lophatom ezt a mondásodat? :-) Közkinccsé tetted - nincs visszaút :-)


Kérdezőnek és másoknak: lakott a házunkban (társasház) egy 33 éves lány és egy férfi, akiről csak véletlenül tudtam meg, hogy 63 éves - egyáltalán nem nézett ki annyinak, sportolt, olyan jó 40-es kinézete volt. Elég hosszú kapcsolat után született egy gyerekük, azóta eltelt jó 10 év... A lányka olyan 6 éves, a férfi még mindig fitt a korosztályához képest, de már igencsak látszik rajta az idő és bizony nem biztos, hogy pl. megéri a gyereke ballagását, stb. Szóval ilyen szempontból tényleg aggályos a dolog... De ha azt nézem, az élet mennyire kiszámíthatatlan... Másik ismerősömnek (33 éves volt) a fiatal felesége munkából hazafelé menet összeesett az utcán és meghalt... Huszonévesen... megállt a szíve :-( Ottmaradtak a gyerekek (2 kislány) anya nélkül... :-(


Szóval tényleg úgy van - az élet majd megoldja... Megpróbálnám megismerni és elfogadni azt az embert. Ha emberileg számomra nem megfelelő életet élne (pl. kábítószer, lányok futtatása, stb)- akkor viszont tűzzel vassal ellenezném - ha felnőtt a gyerekem, ha nem... :D

2017. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
69%

Elhiszem, hogy egy csaposlány csak ennyit lát...:D


Én pl. nem csapos vagyok, de hasonlóan gondolom, persze ismerek kivételeket.

2017. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
36%
Az apakomplexust kezelni kell.
2017. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem már nincs abban a korban a lány,hogy a szülőnek bele kelljen avatkozni.

Ha ő így látja jónak,vele akar lenni,akkor lelke rajta, elég nagy már,hogy magától is tudja mit akar.

Nem szólnék bele.Nem mondom,hogy magamban örülnék,de akkor se mondanék semmi különöset, gratulálnék és meghívnám magunkhoz,hogy be tudja mutatni.(persze a lánytól függne,hogy mikor akarja hazahozni,ha még nem,akkor nem erőltetném)

2017. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
56%
megkerdeznem mennyire komoly a kapcsolat? lehet hogy csak egyszeru sexkapcsolatrol van szo. ha meg nem az akkor remelnem hogy a leendo vo teli van penzzel.
2017. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!