Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a 23 éves lányotok közölné, hogy 53 éves a párja?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 22:09
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanúgy kezelném, mintha huszonéves párja lenne. Azaz, szeretném megismerni, és utána dönteni, hogy hogyan is érzek ezzel kapcsolatban. Láttam én már jól karbantartott ötvenest, úgyhogy annyira nem dobnék hátast.


No meg 23 éves, még annyi minden változik körülötte, benne, ki tudja, hogy jövőre emlékszik-e még a férfi nevére egyáltalán. De támogatnám, és elfogadnám, hiszen neki kell vele élnie, nem nekem. :)

2017. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
43%

A legtöbb ilyen kapcsolat nem tart soká.

Eltelik néhány év, és a "vén boszorkát" lecserélik egy 18 évesre.

:)

2017. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
96%
Azért az, hogy hány évesek nem mond el túl sok mindent. Van 53 évesből olyan, aki 20 évet letagadhat, meg olyan is aki már bottal jár. Meg amúgy is, felnőtt emberek, azt csinálnak amit akarnak. Ha a lánynak jó, akkor had legyen már jó. :D Majd ha nem lesz jó, elhagyja. Ilyen egyszerű.
2017. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
30%
Belenéznék a naptárba és látnám, hogy még mindig április van.
2017. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
24%
22: :D :D
2017. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem egészséges ekkora korkülönbség. Szóval szülőként kissé kétségbeesnék. De egy 23 éves nő választásába nem lehet beleszólni. Mindezzel együtt konkrét példa: a munkatársi környezetemben volt egy fiatalon, 28 évesen megözvegyült nő (a férje harmincegynehány évesen embóliát kapott), aki hozzáment egy 56 éves elvált, kétgyerekes emberhez. Lett egy gyerekük. Leéltek együtt 22 évet, jól éltek, szépen. A férfi nagyon szerette a nőt. Aztán a nő rákos lett és meghalt. A gyerekük felnőtt. Volt 22 jó évük. Az élet bonyolult.
2017. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Nekem is volt tini koromban 50 feletti "szerelmem". Nem a pénz volt, egyszerűen én voltam a naiv kis csitri, szinte a csodálója... Brr, már kinőttem ebből szerencsére.

Otthon persze nem örültek neki, de elfogadták, mert nem akartak elveszíteni. Szerencsére vége.

2017. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%
Kizártnak tartok szimpátián alapuló kapcsolatot ekkora korkülönbséggel. Szomorúan venném tudomásul, hogy a lányom egy szar kis golddigger.
2017. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
43%
Ha lenne 1 kis esze akkor inkább egy 73 évessel kellett volna összejönnie, akkor már semmi gondja nem lenne az életben, bár lehet olyat nem talált, viszont az 53 éves az sehogy sem jó.
2017. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
90%

Részemről nem lenne semmi kifogásom abban az esetben, ha ennek a szerelemnek NEM egy család felbomlása az ára!!!!! Ha igen, komolyan elbeszélgetnék a kislányommal, hogy biztos, hogy egy ilyen emberrel akar-e együtt élni.

Egyébként meg legyenek boldogok, az idő majd úgyis mindent eldönt ...

2017. ápr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!