Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ez ellen?

Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
A csaladom utálja a páromat. Egy idősek vagyunk és már együtt lakunk 2 éve lassan. 3 éve vagyunk együtt. Az a helyzet utálják, és ebből mindig nekem van bajom. Konkrétan ugy gondolják kihasznál. És ezen a véleményen nem hajlandóak változtatni és már 4 hónapja szóba sem áll egymással a két család. A barátnőm most fog hazajönni Írországból évente látom. Ebből is problémát csináltak, hogy én akkor vennék ki szabit, mikor a barátnőm jön haza, nem amikor ők Görögországba mennek....ebből is megjegyzés lett: Neked fontosabb a barátnőd, mint hogy velünk Gyere, hát jól van... Hetente látogatom őket szóval egy rossz szavuk se lehet. Nem tudom már mit tegyek, mert lelki teher ez, hogy állandóan választás elé állítanak. Ha összevesznék Velük emiatt, akkor jönne a lelki zsarolás.....mindez azért van mert a barátommal nincsenek jóban, amit ki is mutatnak. Pl nem mehet a házukba, és nem is akarják látni..... Hogy lehetne jobbá tenni? A tesóm sem jöhet hozzánk....
2017. márc. 20. 20:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Meg barátnőm is bele lett keverve, hogy o mit akart a barátomtól (mert egy biciklibe ültek a Margit szigeten) es ilyenek. Meg egyszer összevesztünk es ezt anyának elmondtam. Abbol vélte ugy hogy kihasznál a baratom. Azota is neheztel ra es a nagyszüleim is...de amugy mikor összejöttünk sem kedveltek túlságosan. Közbe egy kitartó becsületes ember. Csak veluk ezt nehez megbeszélni, mert a véleményüket hajtogatjak.... :\
2017. márc. 21. 20:40
 12/12 A kérdező kommentje:
Meg kulon lakom, es a nagynéném akarja meg anyum megmondani hogy mikor tanuljak tovabb. Most dolgozni szeretnek es dolgozok is....es 2 eve érettségiztem, tudtommal 5evig van ingyenes okj....de mi van ha engem azok nem érdekelnek es azert dolgozok hogy a fizetosek közül valogathassak? Nem akarják felfogni :D tesóm tényleg nem akarom otthagyni mert mikor hazajövök, aznap kérdezi már hogy mikor jövök.
2017. márc. 21. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!