Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ez ellen?

Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
A csaladom utálja a páromat. Egy idősek vagyunk és már együtt lakunk 2 éve lassan. 3 éve vagyunk együtt. Az a helyzet utálják, és ebből mindig nekem van bajom. Konkrétan ugy gondolják kihasznál. És ezen a véleményen nem hajlandóak változtatni és már 4 hónapja szóba sem áll egymással a két család. A barátnőm most fog hazajönni Írországból évente látom. Ebből is problémát csináltak, hogy én akkor vennék ki szabit, mikor a barátnőm jön haza, nem amikor ők Görögországba mennek....ebből is megjegyzés lett: Neked fontosabb a barátnőd, mint hogy velünk Gyere, hát jól van... Hetente látogatom őket szóval egy rossz szavuk se lehet. Nem tudom már mit tegyek, mert lelki teher ez, hogy állandóan választás elé állítanak. Ha összevesznék Velük emiatt, akkor jönne a lelki zsarolás.....mindez azért van mert a barátommal nincsenek jóban, amit ki is mutatnak. Pl nem mehet a házukba, és nem is akarják látni..... Hogy lehetne jobbá tenni? A tesóm sem jöhet hozzánk....
2017. márc. 20. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyutt laktok 2 eve...de csak evente latod???? Az hogy??
2017. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hat ha a pàrod olyat tett amid sértő a szüleid részéről akkor érthető!Mondjuk azt nem értem hogy hogy mondhat ilyet egy szülő hogy fontosabb a bnő!Én hanyagolnàm a szüleimet !
2017. márc. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem értem, amit az eslő írt... Most akkor hogy van?
2017. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, a kérdező nő, és csak példának írja, hogy a párja miatt őt is utálják: külföldi barátnővel sem tölthet időt, mert azt is felróják neki, hogy bezzeg a családját elhanyagolja.


Kérdező, ha ilyen szinten lelki zsarolás megy, én nemes egyszerűséggel megszakítanám velük a kapcsolatot, világossá téve az okokat. Ha hajlandók normálisan hozzátok állni, akkor újra lehet tárgyalni, ha nem, akkor nem hiszem, hogy ne éreznéd magadat jobban az állandó feszkó nélkül.

2017. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hozzáállás mellett is hetente látogatod őket, az azt mutatja, hogy sikeresen tudnak érzelmileg zsarolni, manipulálni.
2017. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit éreznél, ha fordított helyzetben a párod úgy "állna ki" melletted, hogy elfogadja, hogy nem kívánt személy vagy náluk, és ő menne ugyanúgy?
2017. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves első! A párommal élek akit utalnak a szüleik. A barátnőmmel pedig évente talalkozok....lany vagyok nemnirtam oda.
2017. márc. 21. 20:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Szüleik helyett család. Apámmal nem tartom a kapcsolatot 4 eve. Nem manipulalnak csak van egy kis öcsém aki errol ugy velem nem tehet es nem erdemli meg hogy elhanyagoljam.
2017. márc. 21. 20:29
 9/12 A kérdező kommentje:
Szüleik szüleik....windowsos telefon :/
2017. márc. 21. 20:32
 10/12 A kérdező kommentje:
Szüleik. Szüleim!
2017. márc. 21. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!