Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tudnád elviselni, hogy...

Meddig tudnád elviselni, hogy a párod betegesen féltékeny?

Figyelt kérdés

Belenéz a telefonomba, az iwiwemet böngészi, az msn beszélgetéseket olvassa. Ha megyünk valahova autóval, és kinézek az ablakon, már hisztizik. Fiú barátaimnak nem is köszönhetek, ha együtt vagyunk.

Már 1 éve "tűröm", de kezdem unni. Ti meddig viselnétek el?


2010. máj. 11. 15:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Kivágnám...ha nincs meg benne a bizalom, akkor csak egymás idejét vesztegetitek.
2010. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Semeddig. Nem tolerálom ezt a tulajdonságot. Biztos megvan mindenkinek, hogy mit nem bír elviselni a másikban, hogy mi a kizáró ok. Nekem ez. Nem tartozom elszámolással, tartsa tiszteletben a magánszférámat. Egyetlen egyszer kapom rajta, h pl turkál a telefonomban és lapát.
2010. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Az EX utolsó húzása az volt, hogy feltörte a mail címem. Ezért lett belőle hirtelen ex. Én 2 és fél évig tűrtem (kis csitri voltam, 15, amikor összejöttünk és eleinte hagytam neki, aztán elkezdett benőni a fejem lágya) :)

Én megmondanám neki, hogy még 1 hózása van, utána alacsonyan repülni fog. Aztán ha eljátszotta tényleg dobd ki, ennél csak jobbat kapsz.

2010. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy sms-eket és neveket törölt ki a telefonomból. (Sajnos többször is előfordult).
2010. máj. 11. 15:15
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

5,5 évig bírtam....

de nem az elejétől volt betegesen féltékeny, csak kb. 2 év utántól...

2010. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Ezt nevezik úgy h viszlát ;)
2010. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
És aki betegesen féltékeny, az soha nem változik meg?
2010. máj. 11. 15:18
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Ne reménykedj...

Változni fog, de sajnos ennél már csak rosszabb lesz.

Ha viszont pozitív irányba változik (kevésbé lesz féltékeny), akkor 1000%-ban tutira veheted, hogy felszedett vkit melletted.

2010. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Hát megmondhatod neki, hogy ha nem változtat és ennyire nem bízik benned, akkor viszlát..Adj neki egy esélyt, ha gondolod.Ha nem változik, akkor tényleg jobb, ha keresel valaki mást.
2010. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem jellemző.Ez egy állapot ha sokszor kirúgják konkrétan ez miatt és van elég esze talán elgondolkodik rajta de amit ő csinál az nonszensz mi az hogy a telefonodban matat?Ki kell vágni csak magadat teszed tönkre.
2010. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!