Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek el a nevelőapát...

Hogy viselitek el a nevelőapátokat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
elvált szülők gyerekeinek véleménye érdekelne.anyukám újra házasodott és van 1 nevelőapám aki nem tud anélkül élni h nem cseszeget)elegem van belőle.vélemények?sorstársak?
2010. máj. 11. 14:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én jobban kijövök vele, mint anyámmal, jó fej :P Pedig beleszól egy-két dologba, de azért nevelőszülő, hogy neveljen bakker

17/F

2010. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát szerintem meg nem azért kaptam h neveljen-anyukám miatt viselem el és kész vége a történetnek-van saját apukám-igaz ritkán(2hetente)látom és a nevelőapám utálja sőt elöttem is simán leszólja-ez nem normális!!!hogy mondhat bármit is apukámra csak azért mert valamit nem úgy csinál ahogy ő szerinte kéne.
2010. máj. 11. 16:05
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát ha előtted szídja az durva,hogy szeretnéd őt így.És igazad van van apád és godnolom,hogy jó apa lehet.A nevelés és a cseszegetés,piszkálás 2 különböző dolog.Az elég szormorú ha arra nincs tekintettel,hogy legalalább ne előtted szídja az apukád.Tökre megértelek.
2010. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát nem csoda,hogy nem csiped.Mégis mit képzel,és egyetértek ő nem az apád,hiába vette el anyukádat.És eleve nem állsz a boldogságuk közé,de az is gáz,hogy sok felnőtt meg elvárja,ha ők váltanak a gyerek minden változást fogadjon el és a saját boldogságukat hozzák előtérbe,sokszor ki sem kérve a gyerek véleményét.És azért annak a gyereknek is évekig ott kell élnie és ha rossza viszony,milyen sza. lehet otthon.Meg külön menni sem olyan könnyű az embernek,az albérlethez sem elég a fizi,mert alig lehet valamit keresni,oda is kell egy társ,hogy mindent tudjanak fizetni,meg a hosszútávú munka sem annyira gyakori manapság.


Elég szormorú hogy előtted szídja az apukádat,szégyelhetné magát.Teljesen igazad van,az alapján amiket leírtál,nem mindenkinek jut megértő,tapintatós nevelőszülő,valakinek szószerint mostoha jut.

2010. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon kiakasztó mostohaapád lehet!Én pl elég apás vagyok és j ó is a kapcsolatom vele,pedig már 23 éves vagyok,nem váltak el,de ha leszólná az anyám élettársa folyton akkor kiakadnék.És minden ember más,nem vagyunk egyformák,ami jó is,folyton bele kötni hogy valaki mért másképp csinálja a dolgokat röhejes.
2010. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mindjárt beillesztem ide az én nevelőfateros véleményemet!
2010. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Itt is van!


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


És hamár valaki belekukkol adhatna tanácsot is. :(

2010. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát egy biztos aki nem él benne az nem tudja hogy milyen nehéz is lehet és nem értem mért jó megkeseríteni más életét.Az tényleg elég undorító dolog,amikor a gyerek szülőjét a pótszülő folyton lehurrogja.
2010. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a véleményeket bár nem sajnáltatni akartam magam...a beillesztősnek mondom h tényleg nem normális a nevelőapukád!!!anyukád mit szól? vagy él még valaki veletek?
2010. máj. 16. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!