Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek el a nevelőapát...

Hogy viselitek el a nevelőapátokat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
elvált szülők gyerekeinek véleménye érdekelne.anyukám újra házasodott és van 1 nevelőapám aki nem tud anélkül élni h nem cseszeget)elegem van belőle.vélemények?sorstársak?
2010. máj. 11. 14:17
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nekem is elváltak a szüleim. Bár a helyzetem kissé különbözik a tiédtől, mert én anyukámmal élek, de faterom élettársát ki nem állhatom. 2 hetente megyek hozzá, de az a 2 nap amíg ott vagyok az kész rémálom.
2010. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy és fiú v. lány és mióta van mostohád?
2010. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp főnők akar lenni,tök idegesítő lehet,meg néha tök tapintatlanok,azt hiszik mindent megtehetnek,nekem nem váltak el az őseim,de a haveroméknál igen és tök kiakasztó mostohaapjuk lett,én le is rúgtam volna a fejét ha az én mostohám lett volna.Az elsőnaptól fogva azt gondolta,hogy rájuk nyitogathat kopogás nélkül,meg parancsolgatot.
2010. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
bocs ha nem voltam érthető én is anyukámmal élek meg az új férjével alias nevelőapámmal
2010. máj. 11. 14:40
 5/19 A kérdező kommentje:
lány vagyok 18 éves és kb 10 éve váltak el a szüleim azóta van ez...csak most már elegem van
2010. máj. 11. 14:42
 6/19 A kérdező kommentje:
ti hány évesek vagytok?
2010. máj. 11. 14:42
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem 9 éves koromban váltak el a szüleim 11 éves voltam amikor ayám ujra férjhezment, és öszinténszólva utáltam a mostohaapámat, mert kötekedett piszkált folyton.

Nem mondom hogy idővel könyebb lesz, mert most 28 éves vagyok és ugyanugy nem bírom az öreget, dehát ez van. Beszéllhetsz anyukáddal, de általában nem sok jelentőssége van a dpolognak.

Próbáld meg ugy felfogni, hogy anyukád szereti és boldog vele, te meg nemsokára ugyis önálló leszel, és édesanyád megérdemli a boldogságot, ne szabotáld.

SOk sikert éls kitartást neked!


28/L

2010. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én már 25 és a haveromék is,náluk később pár évre rá el is váltak,és lett egy közös gyerek is,de állat volt az apjuk.Ők akkor voltak 8-9 évesek(fiú,lány vegyesen9 és tökre azt gondolta a mostohájuk hogy mivel kicsik akkor ha fürdenek akkor is rájuk nyitogálhat,meg mit kell szégyenlősködni,de szóltak,hogy szokjon le róla,mert nem az apjuk,nem is ismerik még,meg alapból nekik ez nem jön be.De mindenbe bele akart szólni,hogy tanulnak,kik a haverjaik,hova járkálnak el,durva volt.tökre uralkodni akart,pedig én kívülállóként láttam,mert sokszor voltam náluk.Végül az anyjuk is megelégelte,meg a közös kisgyerekkel sem tudott normálisan bánni,és a sok rossz tulajdonság csak jött elő,elkezdett piálni és az hiszem 3-4 éven belül válás lett náluk,utána meg az apjukhoz költöztek vissza.
2010. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
mármint az anyjuk az igazi apjukhoz visszament.
2010. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja nálatok is a nevelővaterok azt gondolták,hogy lehet nyugodtan nyitogatni?,mert nekem ez perverz kicsit,vagy csak a haveromék apja volt ilyen elvont.
2010. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!