Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelőfater! Szerintetek...

Nevelőfater! Szerintetek normális amit csinál?

Figyelt kérdés

Szóval arrol van szó hogy a nevelőfaterom tiszta hülye,állandóan égeti az embert az utcán, és az benne a legcikibb hogy ő ezt észre sem veszi, mintha neki ez nem lenne égő.

Vidéken lakunk, és ugyebár ott van kert, fű amit fűnyirozni kell, naaa erre ő mit csinál? Nem előveszi a fűnyirot és végig megy rajta áááá nem.

Elövesz egy ollot és azzal vágja, gugol a földön és precizen vágja a füvet. :)

Másik hülyesége hogy mindenki normális ruhába megy az utcára ki, ő meg lassan ugy néz ki mint valami csöves. (borostás, csapzott haj, otthoni ruha). és ugy viselkedik minha ez természetes lenne, mindenki ferde szemmel néz rá az utcán és olyan szemmel néznek rá hogy "ez meg hogy néz ki"


Szerintetek ez normális?


(van még hülye dolgai nem is 1 de majd leírom, elötte kiváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok már ennyi hülyeség után).


2010. máj. 10. 23:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Hát nagyon sajnálak,kis híján félhetsz a saját házatokba,meg látni hogy mikről fantáziál veled kapcsolatban,tök undorító.

Meg még nagyon fiatal vagy és tényleg nagyon nehéz munkát találni ezt tapasztalatból mondom,pedig én 6 évvel idősebb vagyok mint te,meg sok helyen csak fekete munka van már ha van egyáltalán.

Mások okoskodásával ne törödj nem ők élnek a te helyzetedben,okoskodni mindig könnyű,ezt is a tapasztalat mondtaja velem a saját bőrőmöm a sok okoskodást én is éreztem,az a legkönnyebb.

Muszály kitartanod és abban reménykedned hogy most hogy jön a nyár talán lesz munka.

Az iskoládat gondolom befejezted,jelentkez mint pályakezdő a munkaügyibe,munkát azt nem tudnak adni és 3 havonta be kell menni,de ott tudnál ingyen tanfolyamra jelentkezni,mert nyáron szokott néhány lenni és azokért fizetnek is,keresett pótló támogatást adnak ilyen 60-62000.Probáld meg azt pénzt is kapnál egy kisidőre és tanulnál is egy szakmát.Próba szerencse,ha még sem indul tanfolyam akkor sem vesztettél semmit.

2010. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tanácsot!

Nagyon rendes vagy!

2010. máj. 14. 19:03
 33/33 anonim ***** válasza:

Szívesen és tényleg ne törödj másokkal,az a baj sok ember olyan hogy ha neki valami baja van v. kár érte akkor már a másiknak se legyen jó,neki is legyen már rossz.

Teljesen megértelek és igazad van.

Remélem találsz valami kiutat és jó lenne ha valami tanfolyamra sikerülne bekerülnöd,egy kisidőre akkor stabilabb lenne a helyzetetek.

Sok sikert és probálkoz,minnél több tanfolyamot is megjelőlhesz majd és rá is kérdzehetsz hogy mik indulnak,mert erről nem nagyon tájékoztatják az embert.

2010. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!